Prodej RD 3+1 a 4+1, 482 m² (1 184 m²), Bořice

Mirotice - Bořice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor nemovitostí v obci Bořice. Bořice jsou malebná jihočeská vesnice. Nachází se asi 2,5 km na severovýchod od Mirotic, cca 2,5 km od sjezdu z dálnice Praha x Písek. Je zde evidováno 34 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 24 obyvatel.

Prodávané nemovitosti se skládají z původního statku, který tvoří rodinný dům o dispozičním řešení 3+1 se spíží. Na rodinný dům navazuje garáž a hospodářské stavby, do tvaru L je velká stodola. Ze zadní strany je pak bývalá truhlárna a sklad.

Na pozemku dále stojí rodinný dům z 80. let min. století, který je přízemní s obytným podkrovím, kde v přízemí jsou dvě obytné místnosti, kuchyně, koupelna a toaleta. V podkroví jsou pak další dvě ložnice, terasa a koupelna. Na tento dům navazují další dvě prostorné garáže.

Objekty jsou vyklizeny, vyčištěny a připraveny pro nového majitele, který si je zcela zrekonstruuje dle svých představ.

Celý pozemek je oplocený, na zahradě je absolutní soukromí. Vjezd na zahradu je možný přes stodolu.

Vesnické prostředí, rybníky, upravené okolní stavby Vás naprosto okouzlí.

Z IS: el., 2x vrt na zahradě (v současné době nejsou využívány), studna, nově je v obci budován řád veřejné vody, kanalizace je z obou domů do jímek. Oba domy mohou fungovat zcela samostatně.

Na původní stavbu je přistavěna kolna, jejímž zbouráním by bylo docíleno toho, že by bylo možné pozemek rozdělit a domy od sebe oddělit.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii vč. 2D a 3D půdorysů, ve kterých jsou uvedeny jednotlivé výměry místností.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 5 450 000 Kč
Adresa Bořice Mirotice - Bořice
ID nabídky J08307
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Počet bytů 2
Sklep Ne
Garáž Ano
Topení Lokální elektrické
Míst k parkování 5
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 206 m²
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 1184 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 464 m²
Počet parkovacích míst 4
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 482 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Před rekonstrukcí
Energetická náročnost G

Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.