Pronájem 1+kk, 34 m², Praha 8 - Libeň

Praha 8 - Libeň

NEPLATÍTE PROVIZI realitní kanceláři, provizi platí majitel nemovitosti. Energie se převádí na nájemce.

Pokud hledáte byt v Praze s rychlým spojením MHD do centra bez přestupu, přitom v klidné lokalitě, pak jsme právě pro vás, v zastoupení majitele, připravili k pronájmu byt o dispozici 1+kk, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží pětipodlažního cihlového domu. Být má okna nasměrována do vnitrobloku, díky čemuž je v bytě naprostý klid.

Byt tvoří: - kuchyň a kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči (plynový sporák, trouba, lednice), - pokoj s rozkládací pohovkou, jídelním stolem se židlemi, dvěma šatními skříněmi - koupelna s vanou a pračkou - samostatná toaleta - komora

Na tramvaj je to chůzí pouhých 5 minut (zastávka Vosmíkova - tram č. 3, 7, 10, 14, 18, 19, 24, 25). Tramvají se dostanete na Václavské náměstí pohodlně za 19 minut, bez přestupu. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost (potraviny, večerka, restaurace, bar, dětské hřiště a mnoho dalšího). Pro volnočasové aktivity můžete využít přírodní park Prosecké skály nebo park Pod Korábem.

Bytová jednotka je volná okamžitě.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nemovitosti mne neváhejte kontaktovat. Při kontaktu prosím uveďte identifikační číslo nemovitosti: J08008.

------------------------------

One-bedroom apartment with a kitchenette, 34 sqm, Prague 8 - Liben

You do NOT pay commission to the real estate agency, the commission is paid by the landlord.

If you are looking for an apartment in Prague with fast public transport connection to the city center without transferring, yet in a quiet location, then we have prepared for you, on behalf of the landlord, an apartment for rent 1+kk, located on the second floor of a five-story brick building. The apartment has windows facing the courtyard, which makes the apartment completely quiet.

The apartment consists of: - kitchen and kitchenette equipped with appliances (gas stove, oven, refrigerator), - a room with a sofa bed, a dining table with chairs, two wardrobes - bathroom with bathtub and washing machine - separate toilet - storage room

The tram stop Vosmíkova - tram no. 3, 7, 10, 14, 18, 19, 24, 25). The tram takes you to Wenceslas Square in 19 minutes, without changing. In the vicinity, you will find all civic amenities (grocery, evening meal, restaurants, bar, playground, and much more). For leisure activities, you can use the natural park Prosecké skály or the park Pod Korábem.

The apartment unit is available immediately.

If you are interested in more information or a property viewing, do not hesitate to contact the consultant. When contacting, please mention the property ID: J08008.


Cena 10 800 Kč za měsíc
Poznámka NEPLATÍTE PROVIZI realitní kanceláři; zálohy: služby 950 Kč / 1 os.; energie: cca 1.700 Kč; jistota: 14.000 Kč. | YOU DO NOT PAY COMMISSION; services: CZK 950/1 per. + energy est. CZK 1,700; security deposit: CZK 14,000
Adresa Františka Kadlece 1259/8 Praha 8 - Libeň
ID nabídky J08008
Stav nabídky pronajato

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 5
Topení Lokální elektrické
Výtah Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 34 m²
Datum nastěhování 1.3.2022
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 34 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Kabelové rozvody
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Ing. Martin Ježek

Svým klientům nabízím kompletní realitní servis, včetně zajištění navazujících právních a finančních služeb. Zaměřuji se na atraktivní rezidenční nemovitosti v Praze a středních Čechách, zejména na Praze 1, 2, 5 a 6 a v okresech Praha-západ, Beroun, Kladno, Rakovník a Příbram. Kladu důraz na individuální přístup, poctivost a etiku. I am fluent in English. Ich verständige mich auf Deutsch. Více informací naleznete na „jezek.justo.cz“.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.