Prodej RD, 135 m², (353 m²), Teplice - Šanov I

Teplice

V zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v osobním vlastnictví o celkové podlahové ploše 135 m². Dům je rozdělen na dvě části. Ve spodní části je kuchyňský kout s přímím vstupem do pokoje, který je průchozí do další ložnice. Z kuchyně se také dostaneme do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Z chodby se dostaneme ke schodišti do 1NP. V přízemí je ještě prostorný pokoj a místnost, která může sloužit jako skladovací. V 2NP. se nacházejí další dva samostatné pokoje, v jednom pokoji je dokonce koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Z chodby je také přímí vstup na velkou terasu. Do domu se dostaneme přes dvůr, který je zabezpečen vjezdovými vraty. Na dvoře zastřešená pergola na kterou navazuje skladovací místnost, která by mohla sloužit i jako garáž.

Budova se nachází ve vnitřním území lázeňského místa. Dobrá dostupnost do Prahy tak i do Německa díky přímému napojení na dálnici D8.


Cena 6 990 000 Kč
Adresa U Hadích lázní Teplice
ID nabídky J07976
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ne
Počet bytů 2
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Topení Lokální plynové
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet ADSL
Kabelový
Wi-Fi
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 160 m²
Datum nastěhování dohoda
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
400V
Plocha pozemku 353 m²
Plocha zahrady 263 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 160 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 45 m²
Plocha zastavěná 115 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů Atypický
Zástavba Obytná
Telekomunikace Telefon
Internet
Satelit
Kabelová televize
Kabelové rozvody
Stav objektu Dobrý
Užitná plocha přízemí 90 m²
Energetická náročnost G

Michal Števko

Můj osobní příběh s nemovitostmi začal již v roce 2011, kdy jsem si pronajal svůj první byt. Po této zkušenosti jsem zjistil, že najít dobrého realitního makléře v této době a regionu není jednoduché. Z tohoto důvodu jsem chtěl v oboru realit začít a udělat pro své budoucí klienty maximum. Na mé práci se mi líbí, že poznávám spousty zajímavých lidí, každý klient je jedinečný. Stejně tak i nemovitosti, které dokáží člověka překvapit. Práce realitního poradce je pestrá, velmi mě baví a popravdě stala se i mým koníčkem. Jako člověk jsem kreativní, pracovitý, trpělivý, s pevnými morálními a mravními zásadami. Proto svým klientům nabízím seriózní jednání, lidský přístup a zodpovědnost. Neustále a rád se vzdělávám, neboť potřebných vědomostí a odborných znalostí v oboru je mnoho. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, mám rád hory a snad jako každý jezdím rád za teplem.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.