Prodej 1+1, 45 m², Písek - Kollárova

Písek - Budějovické Předměstí

V zastoupení majitele nabízíme převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu o dispozici 1+1 se zahrádkou v širším centru města Písek v Kollárově ulici. Jedná se o byt ve 2. zvýšeném patře bytového domu o podlahové ploše 45,4 m², anuita je splacena, nízké provozní náklady. Byt prošel v posledních dvou letech částečnou rekonstrukcí (nové podlahy, kuchyňská linka, ...) a nyní je tedy bez nutných investic. Dispozice bytu je velice dobře řešena, místnosti jsou prostorné, prosvětlené, okna směřují pouze do zahrad a ruch městských ulic tedy není v bytě vůbec slyšet. Velkou výhodou je společná zahrada ve vnitrobloku, přičemž k tomuto bytu je dále vyhrazena zahrada o výměře cca 45 m². K bytu náleží sklep o výměře 6 m² a dále lze využívat společnou lodžii v mezipatře domu. Vzhledem k poloze domu je nemovitost vhodná pro zájemce, kteří netouží po ruchu městských ulic, ale zároveň přivítají blízkost centra města, školky, školy, přičemž veškerá občanská vybavenost je dostupná autem i pěšky. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte naši kancelář.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h.


Cena 2 890 000 Kč
Adresa Kollárova Písek - Budějovické Předměstí
ID nabídky J07946
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ne
Převod do OV Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 45 m²
Plocha sklepu 6 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 51 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost G

Kateřina Dlabačová

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.