Prodej RD, 6+kk, 207 m², (1292 m²), Malé Nepodřice

Dobev - Malé Nepodřice

Rezervováno

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v Malých Nepodřicích, tj. obec patřící pod Dobev, vzdálena 6km od Písku. Jedná se o samostatně stojící stavbu na okraji obce, která je dispozičně řešena jako 6+kk. V přízemí domu je vstupní chodba, ze které je po levé straně domu přístupná koupelna se sprchový koutem (zde je umístěna i technologie domu, el. kotel, boiler, vodárna), samostatná toaleta, dvě ložnice s vlastním vstupem a hlavní obytná část tvořena obývacím pokojem s kuchyňským koutem a vstupem na terasu. V kuchyni je spíž. Ve vstupní chodbě je malá šatna. V podkroví domu jsou tři samostatné ložnice a koupelna s vanou a toaletou dohromady. V největší ložnici je šatna, v ostatních dvou je navíc zabudovaný úložný prostor v šikmině. Dům je velmi útulný a prakticky řešený. Díky jeho orientaci na pozemku je v domě a na zahradě klid a soukromí. Parkování pro velký počet vozů je v garáži před domem a na pozemku, který je orientován k hlavní silnici, ten je možné jednoduše předělat na zahradu. Zahrada samotná je nyní zatravněna a osázena několika mladými ovocnými stromy, podlé plotu je vysázena směs keřů, které jsou již vzrostlé.

IS: dům je vytápěn elektrokotlem, voda je z vlastního vrtu, odpad je řešen domovní ČOV, možné je také napojení na veřejný řád vody. V domě je aktivní zabezpečovací zařízení.

PENB dle nové vyhlášky určuje energetickou třídu G, ovšem celková dodaná energie do domu vychází ve třídě C.

Díky dostatečnému prostoru v přízemí a bezbariérovému vstupu do domu a na terasu je dům vhodný i pro klienty se zhoršenou mobilitou.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii vč. 2D a 3D půdorysů, ve kterých jsou uvedeny jednotlivé výměry místností.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 6 990 000 Kč
Adresa Malé Nepodřice Dobev - Malé Nepodřice
ID nabídky J07909
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Bazén Ne
Počet bytů 1
Odpad ČOV pro celý objekt
Voda Místní zdroj
Sklep Ne
Garáž Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední elektrické
Míst k parkování 10
Terasa Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Plocha podlahová 119 m²
Rok výstavby 2008
Datum nastěhování dle dohody, dům je připravený pro nového majitele
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
Plocha pozemku 1292 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 207 m²
Plocha balkónu 2,9 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 10
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 195 m²
Budova Montovaná
Umístění objektu Okraj obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Venkovská
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost G 327 kWh/m²/rok

Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.