Prodej 3+1, 75 m², Brno - Bystrc

Brno-Bystrc - Bystrc

Hledáte prostorný byt, kousek od přírody, s lodžií a výhledem do zeleně?

Pak Vám můžu v zastoupení majitele nabídnout byt 3+1, ve 3.NP, o ploše 75 m², na adrese Teyschlova 32, v Brně – Bystrci.

Nespornou výhodou je velikost bytu a výborně řešená dispozice s neprůchozími pokoji, samostatnou kuchyní, a oddělenou koupelnou a WC.

Součástí bytu je lodžie orientovaná na severo -západní stranu, o ploše 3,17 m², na které si můžete vychutnat šálek dobré kávy, nebo přečíst pěknou knížku. K bytu náleží sklep (sklepní kóje) o ploše 1,74 m², který je umístěn v 1. PP. V domě jsou k dispozici k užívání společné prostory, jako např. kolárna, kočárkárna a další.

Byt je sice v původním, ale udržovaném stavu. Můžete si ho tedy zmodernizovat dle vlastních představ. Dům je z velké části revitalizovaný.

By se nabízí částečně vybavený. Zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, lednice), vestavěná skříň v předsíni, přistavěná šatní skříň v ložnici, skříňky v koupelně kromě skříňky zrcadlové, pračka.

Ulice Teyschlova se nachází pár minut od brněnské přehrady i veškeré občanské vybavenosti. Hned za domem se nachází dětské hřiště, obchod Albert, nedaleko potom základní školy, restaurace, prodej pečiva, kavárny, atd.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Cena Info o ceně v RK
Poznámka Provizi RK neplatíte
Adresa Teyschlova 1093/32 Brno-Bystrc - Bystrc
ID nabídky J07841
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Sklep Ano
Počet podlaží budovy 9
Lodžie Ano
Výtah Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 75 m²
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 3 m²
Plocha užitná 75 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost C 79 kWh/m²/rok

Lucie Hladká

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala.

Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila.

Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších.

Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR.

A to především proto, že:

  1. sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu
  2. zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií
  3. tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií

Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.