Prodej RD, 211 m², Zlukov - Veselí nad Lužnicí

Zlukov

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme zděný (materiál Ytong) rodinný dům o dvou podlažích a obytném podkroví - v Obci Zlukov, cca 2 km od Veselí nad Lužnicí.

Dům je v původním, ovšem velmi zachovalém stavu. Je napojen na obecní vodovod, elektřinu i plyn. Odpadní vody jsou odváděny ze septiku s přepadem do obecní kanalizační stoky. Dům vytápí plynový kotel a pro zalévání zahrady a na splachování WC v domě máte k dispozici studnu s nepitnou vodou. V 1. nadzemním podlaží/přízemí (ve videu jsme chybně uvedli suterén) se nachází technické zázemí domu - velká garáž (parkovat můžete i před domem), sklad, průchozí místnost např. pro prádelnu, kotelna (plyn. kotel, ohřev vody, čerpadlo) a velká umývárna, ze které můžete udělat další plnohodnotnou koupelnu. V přízemí se z předsíně dostanete i do malého sklípku pod schody.

Ve 2. nadzemním podlaží se nachází 1 neprůchozí pokoj, samostatné WC, koupelna s vanou a kuchyně (vč. spíže a jídelny) propojená s obývacím pokojem. Zde jistě oceníte krbová kamna.

V podkroví Vás čekají 3 neprůchozí pokoje. Z jednoho z nich se dostanete na lodžii situovanou na jihozápad. Poslouží Vám i další samostatná toaleta a menší místnost bez okna (sloužila jako malý ateliér), odkud se po žebříku dostanete až na půdu.

Zlukov leží asi 2 km od Veselí nad Lužnicí. Ve vsi výborně fungují dobrovolní hasiči a místní obyvatelé (cca 260 obyvatel) udržují tradice. K dispozici zde máte hospůdku, obecní úřad i mateřskou školu. Využít můžete i pravidelné spoje autobusové dopravy. Kompletní občanskou vybavenost pak najdete přímo ve Veselí. Výbornou dopravní obslužnost pro dojíždění do práce např. do Tábora, nebo Českých Budějovic zajistí dálnice D3 i vlakové spoje z Veselí nad Lužnicí.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme, stejně jako další doplňující informace o domě.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi domu Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 5 250 000 Kč
Adresa Zlukov 108 Zlukov
ID nabídky J07836
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Septik
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Půdní vestavba Ano
Lodžie Ano
Topení Lokální tuhá paliva
Ústřední plynové
Míst k parkování 2
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
Autobus
Rok výstavby 1987
Datum nastěhování 1.2.2022
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 493 m²
Plocha zahrady 395 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 211 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 98 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Venkovská
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost F 197 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.