Prodej 3+1, 107 m², Brno-město

Brno-střed - Trnitá

Prohlídkový den

Čtvrtek 11. 11. 2021 11:11-18:00 rezervace

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji byt o dispozicích 3+1, 107 m² s pracovnou a balkonem v centru Brna.

3D prohlídka: https://1url.cz/lKR8x

Byt se nachází v původním měšťanském domě, díky čemuž jsou v domě i v bytě nádherné dobové prvky. V bytě jsou vysoké stropy 3,25 m, hluboké zárubně a okenní parapety. Tři pokoje mají dvoukřídlé velké dveře, parkety na podlaze (v neprůchozích pokojích v dobrém stavu, v průchozím pokoji k renovaci), v pravém neprůchozím pokoji jsou krásná kachlová kamna a levý neprůchozí pokoj má ji malí boční okénka. V chodbě je toaleta, spíž a okna do světlíku. Druhá část bytu bývala původně pro služebnou, tedy už jsou zde malé dveří průchody. Nachází se zde kuchyně s balkónem do dvora s přímým výhledem na katedrálu Petrov. Z kuchyně se dá projít do malé místnosti, která byla původně pokoj služebné a nyní může sloužit, jako pracovna, dílna nebo ateliér. V celém bytě jsou plastová okna. V domě jsou plánované renovace a výstavba výtahu.

Dispozice bytu: Kuchyně 9 m² Pokoj průchozí 26 m² 1 Pokoj 23 m² 2 Pokoj 26,6 m² Pracovna 6 m² Předsíň 11 m² Koupelna 3 m² Toaleta 1 m² Spíž 1,5 m² ------------- Celkem 107 m² podlahové plochy + Balkon 2 m² + Sklep 20 m² ------------- Celkem 129 m² užitné plochy

Výška stropů v místnostech je 3,25 m

Orientace bytu Neprůchozí pokoje jsou orientovány jižním směrem, naproti tomu je průchozí pokoj orientovaný severním směrem. Kuchyně s balkonem a pracovna jsou směrem západním s okny do dvora a výhledem na Petrov.

Lokalita Dům se nachází v těsné blízkosti centra Brna na začátku ulice Křenova, díky čemuž je vše v přímé blízkosti včetně zastávek hromadné dopravy, škol a obchodních center.

Rezervujte si včas termín Vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě prodávajícím zvolených kritérií.


Cena 11 990 000 Kč
Adresa Křenová Brno-střed - Trnitá
ID nabídky J07787
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 5
Balkón Ano
Topení Lokální plynové
Výtah Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 107 m²
Plocha sklepu 20 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 129 m²
Plocha balkónu 2 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Nízkoenergetický Ne
Telekomunikace Telefon
Internet
Kabelová televize
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.