Prodej RD, 350 m², Písek - U Hřebčince

Písek - Budějovické Předměstí

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zajímavý dům v Písku, v ul. U Hřebčince. Jedná se o řadovou stavu, která byla doposud využívána v kombinaci bydlení a podnikání.

Z venku subtilní domek Vás překvapí svým rozsahem ihned po vstupu dovnitř. V čelní části domu jsou dva vstupy, jeden je do soukromé - bytové části o dispozičním řešení 4+1 a druhý je do bývalého komerčního prostoru - zde může být např. obchod, kancelář, provozovna služeb případně garáž atp. Tyto prostory vznikly rekonstrukcí původní garáže.

Bytovou část tvoří dva prostorné pokoje ve zvýšeném 1.NP domu, jeden z pokojů má praktickou šatnu. Koupelna s vanou a toaletou je dohromady. Dále je ve 2.NP obytná kuchyně se spíží a samostatnou toaletou, ložnice a v podkroví prostorná obytná místnost, nad kterou je ještě volný půdní prostor. Celý dům je podsklepen. V 1.PP domu se nachází dvě skladové místnosti, technická místnost s výlevkou a komora. V 1.PP se dále nachází průchod na dvůr se zahrádkou, přes který je přístup do komerčních prostor, které tvoří přízemní dílna skládající se ze dvou místností, toaleta a technická koupelna, garáže možností parkování čtyř vozů a dále dvě dílny nad garážemi. Dílny nad garážemi jsou s přízemím propojeny průmyslovým výtahem. Ve všech dílnách je soc. zázemí. Přístup do této nebytové části je navíc i ze zadní strany domu. Nemovitosti jsou bez jakýchkoliv právních vad či omezení.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 6 900 000 Kč
Adresa U Hřebčince Písek - Budějovické Předměstí
ID nabídky J07759
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Garáž Ano
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 4
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Plocha podlahová 115 m²
Datum nastěhování dle dohody
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 306 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 359 m²
Počet parkovacích míst 4
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 306 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.