Pronájem 5+1, 243 m², České Budějovice

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme exkluzivní třípodlažní byt k pronájmu. Jedná se o prosvětlený mezonetový dům s terasou a uzavřeným dvorem. Nachází se v ulici Lidická tř. v Českých Budějovicích. Lokalita je velmi výhodná, v naprosto těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka, pošta, obchody, bankomat, krajská nemocnice, lékárna, školy, sportovní zařízení a další občanská vybavenost. Za 5 minut pěšky se dostanete do centra Českých Budějovic.

Dispozice: Vstupem do domu se dostaneme do prostorné chodby. Zde je možnost vstupu do kotelny (2,4 m²), do malého skladu (1,2 m²) a na uzavřený dvůr (50,4 m²), ze kterého je přístup do posilovny (12,4 m²) a do prádelny (17 m²). Na konci chodby je schodiště, které vede do 2. NP. Zde se opět dostaneme na chodbu (uprostřed je umístěna vestavěná skříň), ze které je vstup do samostatné, dřevem sladěné kuchyně (24 m²). Ta je vybavena vestavěnými spotřebiči značky BOSCH. Dále je zde přístup do prostorného obývacího pokoje (35,7 m²) s krbem. Na patře je také pokoj (10 m²), hlavní koupelna (12 m²) se sprchou, vanou, toaletou a 2 umyvadly. Dále samostatná místnost s toaletou a umyvadlem (2 m²). Na konci chodby je vstup na terasu (43,2 m²) umístěnou do vnitrobloku. Po schodech se dostávám do podkroví, kde jsou 2 ložnice s výměrou 22,8 m² a 26 m². V poslední řadě galerie (30,8 m²) a koupelna se sprchou a toaletou.

Pro lepší představu dispozice domu zašlu více fotografií a půdorysy.

Energie zůstávají přepsané na majitele a platí se paušálně. K dispozici se v nemovitosti nachází nábytek, který lze ponechat na základě dohody s majitelem.

Nemovitost je k dispozici ihned. Majitel preferuje nájemníky na dlouhodobý vztah. Pro podrobnější informace, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře zakázky kdykoli ve všední dny od 9:00h do 18:00h.


Cena 32 000 Kč za měsíc
Poznámka Odměna realitní kanceláře činí 13 000,- Kč, měsíční záloha za energie a služby 5 000,- Kč, jednorázová vratná jistota (kauce) 32 000,- Kč
Adresa Lidická tř. České Budějovice
ID nabídky J07746
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 3
Topení Ústřední plynové
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet Kabelový
Wi-Fi
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 243 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 243 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ne
Plocha terasy 93 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Rušná část obce
Nízkoenergetický Ne
Telekomunikace Telefon
Internet
Kabelové rozvody
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost G

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.