Prodej RD, 184 m² (1586 m²), Ketkovice

Ketkovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v Ketkovicích.

Rodinný dům se nachází v malebné vesnici Ketkovice na hranicích kraje Jihomoravského s Vysočinou. Dům byl postaven před rokem 1920. V roce 2001 proběhla částečná rekonstrukce, během které byl zachován původní charakter stavby. Dům je velice dobře dispozičně řešen a skýtá možnosti k úpravám a případnému rozšíření obytné plochy pro velkou rodinu. Zastavěná plocha a nádvoří činí 454 m².

Zahrada Před domem je předzahrádka s květy a bylinkami s funkční studnou s užitkovou vodou k zalévání. Za domem je oplocená zahrada s posezením, altánem 4m², záhonky, stromy (švestky, kudrnatá vrba, třešeň a jiné)a keři (ostružiny), jedním kompostérem, zahradním bazénem a květinami. Za plotem je zadní část zahrady s dalším kompostem. Oplocená a zadní zahrada mají celkovou výměru 1132 m². Travnatá plocha, záhonky a stromy byly dobře udržovány a zahrada je v dobrém stavu s množstvím kvetoucích trvalek. Z horní části zahrady je nádherný výhled do krajiny a ve spodní části je příjemné soukromí.

Dispozice rodinného domu

Obytná část domu Kuchyně 7,8 m² Pokoj 1 12,8 m² Pokoj průchozí 2 15,2 m² Pokoj 3 18 m² Chodba 22,5 m² Koupelna 2 m² Spíž 2 m² Toaleta 2 m²

Technické místnosti Místnost 1 18,3 m² Místnost 2 8,2 m² Místnost 3 7,4 m² Podlouhlá místnost 4 13 m² Garáž/průjezd 55,7 m²

Dvůr s břečťanem na stěně sousedního domu 62,3 m² (na dvoře je dvojí posezení)

Dostupnost Ketkovice jsou dobře dostupné z Brna (autem asi 30 min) a z Třebíče (autem asi 35 min. V Ketkovicích je pobočka České pošty, potraviny, hostinec, zastávka autobusu, obecní úřad, fotbalové i dětské hřiště. Mateřská škola spojená se základní školou je v dostupnosti pár minut.

Orientace Orientace domu je z předního štítu jihozápadním směrem. Zahrada je v mírném jižním svahu, vhodná pro pěstování teplomilných rostlin. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které dodávají příjemný stín. Dům je umístěn v přední části mírně svažitého pozemku.

Technické parametry V celém domě jsou krásné masivní palubové podlahy ve velice zachovalém stavu, v některých místnostech keramická dlažba, dvůr je vydlážděn, v technických místnostech je podlaha buď kamenná nebo betonová. Masivní trámové stropy, zachovalá půda s možností půdní vestavby. Ústřední vytápění v domě zajišťuje plynový kotel a v obývacím pokoji lze využít také krbová kamna na tuhá paliva. Pro ohřev vody je využíván elektrický bojler. Dům je napojen na plynovod, vodovod a elektřinu. Aktuálně se využívá septik, avšak v roce 2022 je v obci plánované vybudování kanalizace a následné připojení domu k veřejné kanalizaci. Během prohlídkového dnu bude k náhledu technická inspekce nemovitosti a informace na plánované napojení na kanalizaci.

Předpokládaný prohlídkový den se koná ve středu 1.9.2021 od 16:00 do 18:00. Rezervujte si včas termín Vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě prodávajícím zvolených kritérií.


Cena 4 300 000 Kč
Adresa Ketkovice 169 Ketkovice
ID nabídky J07738
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ano
Odpad Septik
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Lokální tuhá paliva
Ústřední plynové
Míst k parkování 3
Terasa Ne
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Autobus
Plocha podlahová 82 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 1586 m²
Plocha zahrady 1132 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 184 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 4
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 454 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 3 pokoje
Stav objektu Dobrý
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 451 kWh/m²/rok

Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.