Prodej 1+1,35 m², Brno - Královo Pole

Brno-Královo Pole - Královo Pole

Investiční byt Brno

Byt o výměře 35m², který vám nabízíme v zastoupení majitele, má hned několik nesporných výhod. Lokalita je považována za naprostý základ, pokud chcete chytře investovat. Byt je světlý a nabízí potenciál k rekonstrukci dle vašich vlastních představ. Je umístněný v 1NP v samostatně stojícím zatepleném panelovém domě a v okolí domu bezproblémově zaparkujete.

Byt je vhodný ke startovacímu bydlení nebo jako investice. Celý prostor bytu je vzdušný a přehledný. Předsíň může sloužit zároveň jako šatna. Je zde totiž místo pro šatní skříň a větší věci uložíte v komoře hned naproti. Kuchyně a jídelní kout jsou u vstupu do dalšího pokoje, který vám poslouží jako tichá ložnice. Rekonstrukcí bytu zlepšíte jeho užitnou hodnotu. Zejména si uvolníte stísněnou dispozici koupelny a WC. Vizualizace možností změny dispozic najdete níže v půdorysech 3D i 2D.

Jakmile vstoupíte do domu, hned se cítíte příjemně. Je zde vždy uklizeno a čisto. Kompletní rekonstrukce domu a společných prostor proběhla postupně. Dům dostal novou střechu, okna, stoupačky, elektrické rozvody,... Rekonstrukce byla kompletně dokončena v roce 2018. Zateplení snižuje náklady na provoz domácnosti. Díky 2 prostorným výtahům nemusíte nikdy šlapat pěšky. Také stěhování velkých věcí je pak o dost snazší. Dům kompletně revitalizovaný a je strategicky umístěn v blízkosti MHD, vlaku i obchodů a zároveň v okolí vzrostlé zeleně, v klidné ulici.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím co nejdříve, s financováním Vám rádi pomůžeme. Tento Družstevní byt je možno převést do osobního vlastnictví.

Klíčové parametry bytu

- Prototyp investičního bytu - Dispozice 1+1 - Parkety v pokoji - Úložné prostory - Spíž v kuchyni a komora v předsíni - Bezproblémové parkování okolo domu - Samostatně stojící panelový dům - Lokalita

REZERVACE


Cena 3 325 000 Kč
Adresa Herčíkova Brno-Královo Pole - Královo Pole
ID nabídky J07724
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 13
Garáž Ne
Lodžie Ne
Anuita 1156
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Terasa Ne
Výtah Ano
Internet Kabelový
Převod do OV Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Družstevní
Rok výstavby 1972
Ochrana Ochranné pásmo
Datum nastěhování ihned
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 35 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Nízkoenergetický Ano
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2018
Energetická náročnost C 482 kWh/m²/rok

Klaudia Rojčík Kocmanová

Zvyšuji standardy kvality realitní služby. Zajištění celého procesu prodeje či koupě vaší nemovitosti, pro mě není rutinou. Každá zakázka je jiná, má svoje specifika a každý klient si zaslouží individuální péči. Realitní servis lidsky a profesionálně je moje realita v realitách.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.