Prodej 2+1, 59 m², České Budějovice - Pražské Předměstí

České Budějovice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej prosvětlený družstevní byt (s okamžitou možností převodu do osobního vlastnictví) o dispozici 2+1 (59 m²) s balkónem (2,5 m²) a sklepem (1 m²). Je také možné využívat 2 kolárny umístěné v přízemí domu. Jednotka prošla částečnou rekonstrukcí - zděné jádro, podlahy, štuky. Byt se nachází ve 14. nadzemním podlaží (13.patro) panelového bytového domu, jedná se o poslední podlaží, které zaručuje pěkný výhled na České Budějovice. Panelový dům prošel revitalizací (nová plastová okna, stoupačky, dva výtahy, společné prostory, fasáda). Jedná se o lukrativní část krajského města České Budějovice. Byt nabízí komfortní bydlení na klidném místě Pražského Předměstí - ulice Kubatova. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti, vedle bytového domu se nachází mateřská a základní škola, pošta, bankomat, lékárny a zdravotní zařízení, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, dále obchodní centrum IGY. Nelze opomenout sportovní zařízení vedle bytového domu - fotbalové hřiště, tenisový kurt a veřejné dětské hřiště. 5 minut pěšky od budovy se nachází vyhlášená kavárna Lanna. Parkování kolem bytového domu je bezproblémové. Vedle bytového domu se nachází řeka Vltava, podél které vede rozsáhlá cyklostezka, která Vás dovede přímo k zámku v Hluboké nad Vltavou, opačným směrem do centra, kam se dostanete během pár minut.

Dispoziční řešení: Vchodem se dostanete do chodby (6 m²), ze které je vstup do ložnice (10,2 m²), dále do šatny, či úložného prostoru (2,5 m²), po levé straně se nachází vstup do koupelny (7,3 m²) s umyvadlem, toaletou a vanou, dále se z chodby dostaneme do prostorného obývacího pokoje (16 m²), ze kterého je vstup na balkon (2,5 m²). Z obývacího pokoje vstoupíme do dalšího pokoje (8,2 m²), lze využít také jako jídelnu. Z pokoje je vstup do kuchyně, která nabízí dostatečné úložné prostory a místo na lednici (umyvadlo, trouba se sporákem, digestoř.

V galerii naleznete půdorys pro lepší představu. Na vyžádání zašleme více fotek nemovitosti. Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Vytápění je zařízeno společnou teplárnou, dům je napojen na veřejný řad a taktéž na veřejnou kanalizaci. Náklady na užívání bytu závisí na počtu obyvatel, nicméně se jedná o nízkonákladové bydlení, přesné poplatky z evidenčního listu zašlu na vyžádání.

S financováním nemovitosti Vám může pomoci náš externí finanční specialista. Nemovitost je k dispozici ihned. Pro podrobnější informace o technickém stavu a dalších věcech spojených s bytem, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře zakázky kdykoli ve všední dny od 9:00h do 18:00h. Prohlídkový den se bude konat 4.11.2021.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa České Budějovice
ID nabídky J07723
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 14
Půdní vestavba Ne
Balkón Ano
Topení Lokální plynové
Výtah Ano
Internet Kabelový
Wi-Fi
Převod do OV Ano
Vybavení Ne
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 58 m²
Datum nastěhování Ihned
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha užitná 59 m²
Plocha balkónu 2,5 m²
Podlaží 14.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Telefon
Internet
Kabelové rozvody
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 68 kWh/m²/rok

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.