Prodej RD, 89 m², (949 m²), Varvažov

Varvažov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chalupu v malebné starobylé obci Varvažov v jižních Čechách. Chalupa je 5 let po celkové rekonstrukci, kdy bylo také vestavěno podkroví. Dispozice domu je 4+kk o celkové podlahové ploše 89 m². Při vstupu do domu z menší předsíně vejdeme vlevo do kuchyně s obývacím pokojem, vpravo do ložnice. Po krásných dřevěných tzv. mlynářských schodech se dostaneme do podkroví, kde se nachází 2 ložnice a koupelna s WC.

K domu náleží velká stodola na pozemku 500 m², která se nachází přes cestu.

V blízkosti Varvažova je řada turistických cílů např. zámek Orlík, hrad Zvíkov, lázně Vráž, město Písek, město Tábor. Pro cyklisty všude v okolí vyznačené cyklostezky. Pro letní dovolenou možnost koupání přímo v místě nebo v nedalekém kempu.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii, kde najdete i přehledný půdorys.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme. Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 4 800 000 Kč
Adresa Varvažov Varvažov
ID nabídky J07642
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Bazén Ne
Odpad Jímka
Voda Místní zdroj
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Lokální tuhá paliva
Lokální elektrické
Terasa Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Plocha podlahová 89 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 949 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 95 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 230 m²
Budova Kamenná
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů 4 pokoje
Zástavba Venkovská
Telekomunikace Satelit
Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost G

Šárka Matějková

Na realitním trhu v Jižních Čechách působím od roku 2009. Na začátku každého obchodu se snažím zjistit informace, potřeby, pocity klienta do morku kosti. Pokud se mě toto podaří a klient mě dá svoji důvěru, můžu pak pro něj udělat maximum. Co je pro mne důležité, je pravidelná komunikace o všem, co se děje. Dokážu se vžít do pocitů prodávajícího či kupujícího, který neví, jak se věci mají. Přeji si, aby moji klienti prožívali svůj, velmi často ojedinělý realitní obchod bez zbytečného stresu a v pohodě. Svůj volný čas trávím různorodě, na zahradě, se svojí psí smečkou nebo pomocí dětem v dětských domovech na Písecku. Domov … to je vlastně to, co se snažím svým klientům zajistit.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.