Prodej bytového domu, 1533 m², Teplice - Vrázova

Teplice

V zastoupení majitele nabízíme bytový dům v Teplicích.

Dům se nachází na hranici centra města a městské části Řetenice. Vyhledávaná lokalita Teplic. V docházkové vzdálenosti kompletní občanská vybavenost, zámecká zahrada, restaurace, kavárny, stadion, zastávky MHD, lékaři, nemocnice a nájezd na rychlostní komunikaci Ústí nad Labem - Praha

Dům disponuje 12 byty o dispozici 4 x 3+1, 7 x 2+1 a 1 x 1+1 Momentální obsazenost 80% 9 bytů je v dobrém stavu, nebo po rekonstrukci, 3 byty na rekonstrukci čekají.

Dům má kompletní rozvody elektro instalace v mědi. Nový přívod vody, rozvody vody po domě z 50% hotové. Stoupačky plynu nové (2 roky) Střecha plechové šablony nové (2 roky) Komíny vyvložkované (3 roky)

Dům je celý podsklepený – suchý. Půda nabízí další využití.

Celkově je dům v dobrém udržovaném stavu, vhodný, jako investice. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, máme připravené i výhodné financování.


Cena 25 400 000 Kč
Adresa Vrázova 1444/1 Teplice
ID nabídky J07626
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 4
Garáž Ne
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 6
Výtah Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 849 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 372 m²
Poloha objektu Rohový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 1533 m²
Podlaží 5.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 284 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Energetická náročnost G

Slavomír Marek

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova.

V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory!

A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.