Prodej pozemku, 3378 m², Brno - Březina

Březina

V zastoupení Majitele Vám nabízíme soubor investičních pozemků o celkové ploše 3378 m² v obci Březina (u Křtin), které se nachází ihned za zastavěnou částí obce.

Podle Územního plánu jsou v současné chvíli pozemky situované v ploše: • R04 - Plocha územní rezervy pro možné budoucí umístění plochy bydlení – v rodinných domech • ZO – plochy zemědělské – orná půda a ve stabilizované ploše • NS – plochy smíšené nezastavěného území.

Pozemky jsou vhodné k investici, spekulaci, či zemědělským účelům. Jedná se o parcely č. 278/9, 278/10 a 320/7 v kú Proseč u Březiny.

Územní rezervou je plocha nebo koridor, které jsou vymezené v územně plánovací dokumentaci pro využití, jehož potřebu a plošné nároky je třeba následně prověřit. Změnit územní rezervu na plochu nebo koridor umožňující stanovené využití lze jen na základě aktualizace nebo změny územně plánovací dokumentace.

Pro zaslání kompletních technických podkladů mě kontaktujte

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií


Cena 990 000 Kč
Adresa Březina
ID nabídky J07616
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 3378 m²
Plocha užitná 3378 m²
Umístění objektu Klidná část obce

Lucie Hladká

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala.

Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila.

Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších.

Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR.

A to především proto, že:

  1. sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu
  2. zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií
  3. tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií

Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.