Prodej chaty 2+1, 45 m² (309 m²), Zátaví

Kestřany - Zátaví

Rezervováno

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rekreační chatu v chatové osadě obce Kestřany - Zátaví u Zátavského rybníka. Chata má velmi pěkné umístění na samotném konci osady mezi Zátavským rybníkem a rybníkem Štětináč. Stavba prošla v roce 2016 kompletní rekonstrukcí vč. inženýrských sítí. V přízemí se nachází zádveří, které navazuje na obývací pokoj s velkým francouzským oknem, kterým je přístupná úchvatná terasa, která volně navazuje na zahrádku s jezírkem, které je sice malé, ale jednak si můžete užívat zurčení vody a zároveň se v letních měsících ochladit. Na obývací pokoj volně navazuje obytná kuchyně, která je vybavena kuchyňskou linkou s pečící troubou a varnou deskou, je zde dostatek místa pro jídelní stůl. V kuchyni je umístěn i sprchový kout. Toaleta je ihned za vstupními dveřmi. Pod schodištěm do podkroví je komora, která slouží jako sklad (zde je možné vybudovat interiérové schodiště, které by spojilo sklep a obytnou část). V podkroví je ložnice a malá šatna. Ve sklepě je kotel na tuhá paliva, čerpadlo ke studni, místo pro skladování zahradního nářadí atd. Pozemek je oplocen z části gabionovou zídkou a z části nízkým plůtkem. Celý je osázen okrasnými keři a květinami. V čelní části pozemku je posezení s ohništěm, udírna a zahradní přístřešek s další možností posezení. Před necelými pěti lety proběhla kompletní rekonstrukce chaty, takže už tuto sezónu můžete skutečně jen relaxovat.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii, kde najdete i přehledný 3D půdorys.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 2 600 000 Kč
Adresa Zátaví 1 Kestřany - Zátaví
ID nabídky J07598
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Septik
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Garáž Ne
Topení Ústřední tuhá paliva
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 37 m²
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 352 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 45 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 43 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 2 pokoje
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2016
Stavba Rekreační chata
Energetická náročnost G

Ilona Vazačová

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 1997. I přes to, že mám za sebou velké množství realizovaných obchodů po celé České Republice, jsem velmi vděčná za každý nový obchod. S každým obchodem se totiž stále vzdělávám a získávám další znalosti a zkušenosti v oborech jako právo, technická stránka nemovitostí atd., které s realitami úzce souvisí. Vzhledem k tomu, že pamatuji dobu, kdy realitní obchody fungovaly bez mobilního telefonu či emailu, si velmi vážím všech nových technologií, které realitní trh zjednodušují a zrychlují. Pro naše klienty se vždy snažím udělat maximum. Mojí zálibou jsou cizojazyčné realitní obchody, které nám vnesou do kanceláře trochu exotiky :)

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.