Prodej RD, 240 m² (159 m²) , Třebíč

Třebíč - Horka-Domky

Prodej RD, 240 m² (159 m²) , Třebíč Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 240 m² se zahradou 159 m² v Třebíči.

3D prohlídka: https://1url.cz/GK2CW

Rodinný dům je díky péči majitelů ve velmi dobrém stavu, zpráva technické inspekce bude k dispozici během prohlídky. V domě je velké množství atraktivních prvků ve skvělém stavu, například okna, rámy, zárubně a dveře z masivu. Velkou výhodou domu je relaxační místnost se saunou ve sklepě a malé fitness v jednom z pokojů. Součástí prodeje je vybavení domu, díky čemuž je vhodný k přímému nastěhování. Dům má celkem 6 pokojů plus zrekonstruované podkroví, 2 koupelny s toaletou, jednu samostatnou toaletu a sprchu u sauny, množství úložných a skladovacích prostor, jednu garáž, terasu, balkon a zahradu se skleníkem.

Dispozice rodinného domu: 1.PP: Relaxační místnost se saunou a sprchovým koutem, kotelna s technickou místností, prádelna, 2 skladovací místnosti, venkovní veranda. 1.NP: Předsíň, chodba, jídelna s kuchyní, spíž, toaleta, terasa, schodiště a garáž. 2.NP: Obývací pokoj, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, chodba, 2 pokoje, balkon, schodiště. 3.NP: 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, chodba, schodiště, vstup do půdních prostor. Zahrada: skleník vhodný pro pěstování zeleniny, travnaté terásky pro možnost odpočinku.

Bydlení je velmi vhodné pro rodinu s dětmi.

Dostupnost a lokalita: Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě vhodné pro rodinu s dětmi. Do centra Třebíče se autem dá dopravit do 5minut a pěší chůzí za 15 minut. V okolí jsou školy, školky a obchody. V blízkosti domu je krásný les skýtající mnoho možností na výlety s dětmi či pejskem nebo pro pouhý relax v přírodě (Hluchý mlýn, Libušino údolí, vyhlídky, lanové centrum a další).

Orientace domu Dům je orientovaný vůči světovým stranám tak, že čelní část domu s balkónem je orientovaná jihozápadním směrem. Zahrada a terasa je orientovaná severovýchodním směrem.

Předpokládaný prohlídkový den se koná ve středu 30. 6. 2021 od 16:00 do 19:00. Rezervujte si včas termín Vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě prodávajícím zvolených kritérií.


Cena 6 500 000 Kč
Adresa Jiráskova Třebíč - Horka-Domky
ID nabídky J07554
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Půdní vestavba Ano
Balkón Ano
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 3
Terasa Ano
Výtah Ne
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 151 m²
Rok výstavby 1974
Plocha sklepu 56 m²
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 159 m²
Plocha zahrady 89 m²
Plocha lodžie 6 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 240 m²
Plocha balkónu 6 m²
Podlaží 4.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 16 m²
Plocha zastavěná 70 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Telekomunikace Telefon
Internet
Satelit
Stav objektu Velmi dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 70 m²
Rok rekonstrukce 1998
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost F 227 kWh/m²/rok

Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.