Pronájem 1+1, 47 m², Adamov - Ptačina

Adamov

Provizi realitní kanceláři PLATÍ MAJITEL, nikoliv nájemce.

Bydleli byste rádi ve městě, které je obklopeno lesy a nádhernou přírodou, přitom pouhých 15 km od Brna i Blanska? Pak Vám můžu, v zastoupení majitele, nabídnout k nájmu byt 1+1 na adrese Tererova 415/8 v Adamově.

Byt se nachází v 1. vyvýšeném nadzemním podlaží revitalizovaného domu. Dispozici tvoří pokoj orientovaný na východ, dále pak kuchyně orientovaná na západ, koupelna, samostatné WC, chodba a dva sklepy.

Velkou výhodou jednotky je vlastní plynový kotel, díky kterému si můžete regulovat vytápění dle vlastních potřeb. Další výhodou je plocha bytu, která činí 47,6 m² včetně sklepů.

Zůstává kuchyňská linka včetně trouby s plynovým sporákem a vestavěná kuchyňská skříň, vestavěná skříň v chodbě, umyvadlová skříňka v koupelně. Stačí se tedy jen nastěhovat. Jednotka je v dobrém stavu.

V Adamově naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost: dvě školy, školky , dvě pošty, restaurace, obchody, několik lékařů, koupaliště, hřiště, městský úřad, dvě vlaková nádraží, benzinovou pumpa. Kulturní a společenský život zajišťuje městské kulturní středisko.

Autobusová zastávka se nachází 3 min chůze od domu. Provoz mezi oběma kopci zajišťuje místní autobusová doprava.


Cena 8 000 Kč za měsíc
Poznámka Měsíční zúčtovatelná záloha na služby vč. energií (pro 1 osobu): 2.900,- Kč. Jistota (vratná kauce): 16.000,- Kč, Provizi realitní kanceláři platí majitel nemovitosti, nikoliv nájemce
Adresa Tererova Adamov
ID nabídky J07536
Stav nabídky pronajato

Zobrazit všechny parametry


Počet podlaží budovy 3
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 47 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 47 m²
Podlaží 1.
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 140 kWh/m²/rok

Lucie Hladká

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala.

Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila.

Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších.

Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR.

A to především proto, že:

  1. sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu
  2. zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií
  3. tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií

Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.