Prodej obchodních prostor, 114m², Ústí nad Labem - Severní Terasa

Ústí nad Labem-Severní Terasa - Severní Terasa

Zlevněno!

Hledáte nemovitost pro vlastní podnikání nebo investiční záměr s výnosem z pronájmu?

Nemovitostí si můžete projít ve 3D prohlídce.

V zastoupení majitele Vám nabízíme Prodej nebytových prostor s výměrou 114 m², lokalita Ústí nad Labem – Severní Terasa. V současné době například není v Ústí nad Labem – Severní terasa volný žádný nebytový prostor.

Výlohy a vstupní dveře jsou železné se sklenými výlohami, momentálně jsou polepené fólií a je zhotovena příčka s tepelnou izolací. Rozvody elektřiny jsou již v mědi. Dále, soustava sálavých elektrických podstropních infrapanelů zajišťující teplo, klimatizace, sociální zařízení objektu je odvětráváno ventilací s nuceným odtahem, k ohřevu vody slouží vlastní elektrický bojler, na zemi je položen koberec s dlažbou. Vnitřní prostory jsou v udržovaném stavu a skládají se z hlavní části a WC pro klienty 81m² (dispozici lze snadno změnit), zázemí (šatna, kancelář, chodby, WC) 33m².

Využitelnost prostoru: kancelář, obchod, služby prádelna/mandlovna, vzorkovna, výrobna drobného zboží, jazyková učebna, poradenství a mnoho dalšího.

Vyhledávaná čtvrť Severní Terasa nabízí dostatek zájmu o služby, zdravotnickou péči, služby, skvělou dopravní dostupnost a široké možnosti sportovního vyžití

V blízkém okolí se nachází parkovací místa, autobusové zastávky, úřad městského obvodu, nemocnice, obchody, základní škola, sportovní využití a centrální park.

Více informací a termíny prohlídek si prosím vyžádejte u makléře nabídky.


Cena 2 750 000 Kč Zlevněno!
Adresa Pod Parkem Ústí nad Labem-Severní Terasa - Severní Terasa
ID nabídky J07480

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 1
Garáž Ne
Topení Lokální elektrické
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Obchodní plocha 81 m²
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 114 m²
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
Plocha pozemku 260 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 114 m²
Podlaží 1.
Plocha kanceláří 16 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 114 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Sídliště
Plocha nebyt. prostor 114 m²
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost C 205 kWh/m²/rok

Pavel Hoferica

V realitách pracuji již od roku 2015 jako realitní poradce a stále se vzdělávám v našem kvalitním týmu JUSTO Česká republika. Na této činnosti mě baví, jak je flexibilní a zároveň mi otevírá obzor a cestu k lidem, kteří se stávají spokojenými klienty a v lepších případech někdy i přáteli. Mohu o sobě říci, že jsem spolehlivý, všestranný a rád ve společnosti. Ve svém volném čase se věnuji rodině, cestování, sportu a rád poznávám nová místa. Jsem tu pro Vás a rád Vám pomohu s všestrannou realizací nákupu a prodeje nemovitosti.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.