Pronájem bytu 2+1, 54 m², Praha 4 - Nusle

Praha 4 - Michle

V zastoupení majitele nabízíme pronájem příjemného světlého bytu 2+1 o ploše 54 m² Praha 4 - Nusle, který se nachází ve 4. patře bez výtahu. V bytě je komora, kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a myčkou. Koupelna sprchovým koutem, wc a umyvadlem. Zdroj teplé vody je zajištěn bojlerem a vytápění elektrokotel. Orientace bytu je jiho-východ. Dům je hned vedle příjemného parku a divadla Na Jizerce. MHD v docházkové vzdálenosti. Provize RK. Volné od 1/6/2021.

On behalf of the owner we offer On behalf of the owner we offer for rent a pleasant bright apartment 2 + 1 with an area of 54 m² Prague 4 - Nusle, which is located on the 4rd floor without an elevator. The apartment has a pantry, kitchen is equipped with kitchen unit and dishwasher. Bathroom with shower, toilet and sink. The source of hot water is provided by a boiler and heating by electric boiler. The orientation of the apartment is south-east. The house is right next to a pleasant park and theater Na Jizerce. Public transport within walking distance. Agency commission. Available from 1/6/2021.


Cena 14 000 Kč za měsíc včetně právního servisu
Poznámka Poplatky 430,- Kč/osoba, energie převod na nájemníky, deposit 20.000 Kč
Adresa Jaurisova Praha 4 - Michle
ID nabídky J07453
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Počet podlaží budovy 6
Topení Lokální plynové
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 54 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 54 m²
Podlaží 5.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost E 139 kWh/m²/rok

Pavla Veselá

Pokud hledáte odborníka, který Vám pomůže s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti nebo potřebujete konzultaci při vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi či pronájmu, neváhejte mne kontaktovat. Pomohu Vám také s určením tržní ceny nemovitosti a zajistím doplňkové služby, ať už se jedná o zpracování PENB, nebo organizace stěhování do nového domova. Jo a abych nezapomněla, v realitách pracuji od roku 2011 a stále tu práci miluji.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.