Pronájem 3+kk, 105 m², České Budějovice 3

České Budějovice

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem bytu 3+kk s terasou a balkónem – v centru Českých Budějovic, v ulici Nová. Parkovací místo lze pronajmout za 1.000,- Kč/měsíc nad rámec ceny nájemného (informace ve videoprohlídce odkazuje na původní nabídku pronájmu bytu včetně parkovacího stání). Byt o celkové výměře cca 105 m² (vč. cca 16 m² terasy orientované na jih a cca 2 m² balkónu na sever) Vám nabízí dva samostatné neprůchozí pokoje, prostornou koupelnu, oddělenou toaletu, velkou šatnu, obývací pokoj s jídelnou, vybavenou kuchyň a především zmiňovanou terasu do klidného vnitrobloku okolních domů. Bydlení v centru Vám v docházkové vzdálenosti nabídne vše, co budete potřebovat – obchody, doktory, poštu, zábavu, přírodu (Sokolský ostrov), restaurace, školy i školky, Náměstí, zastávky MHD a mnoho dalšího. Ve fotogalerii najdete i orientační půdorys bytu. Platby za byt jsou uvedené v poznámce u ceně nájemného. Odměnu realitní kanceláři hradí majitel. Pro více informací, nebo objednání prohlídky v rámci prohlídkového dne kontaktujte makléře zakázky kdykoli ve všední dny od 9:00h do 18:00h.


Cena 14 800 Kč za měsíc
Poznámka + měsíční zálohy ve výši cca 4 000,- Kč, jednorázová vratná jistota majiteli ve výši 32 000,- Kč, žádnou odměnu RK nájemce nehradí
Adresa Nová České Budějovice
ID nabídky J07388
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 3
Balkón Ano
Topení Ústřední plynové
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet Wi-Fi
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 87 m²
Datum nastěhování 1.7.2021
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 105 m²
Plocha balkónu 2 m²
Podlaží 3.
Plocha terasy 16 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost D 94 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.