Prodej obchodních prostor, 142 m², České Budějovice - u OC IGY

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej nebytové jednotky - prodejny sortimentu železářství - ul. Pražská tř., České Budějovice. Obchodní prostory o celkové výměře 142 m² se nachází v přízemí devítipodlažního bytového panelového domu (v přízemí jsou komerční jednotky) a poskytují kromě prodejní plochy i sociální zázemí a sklad.

Celé prostory majitel kompletně rekonstruoval: bezpečnostní rolety na všech oknech a výlohách, okna i výlohy jsou dvojskla, nová elektroinstalace, vodoinstalace, úsporné LED svícení, hlavní vchod a vchod pro obsluhu je zajištěn kovovými roletami, bezpečnostní systém - alarm, vlastní uzávěr topení - dále nové měděné rozvody, radiátory, digitální měření, tepelná izolace stropu, vlastní ventilační systém, venkovní uzavírací prostor před prodejnou (pro cedule, vystavěné zboží apod.). Majitel vyřídil i povolení pro instalaci venkovní světelné reklamy.

Předmětem prodeje a kupní ceny je i kompletní vybavení prodejny a sortiment (zboží) fungujícího provozu prodejny. Prostory s výlohami se nachází přímo vedle Obchodního centra Družba naproti OC IGY a mohou posloužit i jako sídlo firmy (kancelářské prostory), či prodej jiného sortimentu (výlohy, průchod vysokého počtu lidí, blízkost obchodních center, zastávek MHD, pohodlné parkování). Zákazníci prodejny mohou parkovat na placeném parkovišti mezi předmětnými prostory a OC Družba.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi nebytové jednotky Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena 7 350 000 Kč
Poznámka včetně kompletního vybavení a zboží
Adresa Pražská tř. 2104/55 České Budějovice
ID nabídky J07294
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 9
Garáž Ne
Topení Ústřední dálkové
Vybavení Ano
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 142 m²
Datum nastěhování 1.4.2021
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
Poloha objektu V bloku
Typ domu Patrový
Plocha užitná 142 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 1905 m²
Budova Panelová
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2017
Energetická náročnost C 66 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk. Spojení JUSTO Česká republika a Tadeáš Vaverka je pro mě spojením etických hodnot, profesionální práce a péče o lidi.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.