Prodej 4+kk, 109 m², České Budějovice - U Lučního Jezu

České Budějovice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt 4+kk o výměře cca 109 m² (118 m² podlahová plocha včetně vnitřních příček) v 1. zvýšeném nadzemním podlaží pětipodlažní novostavby zděného bytového domu U Lučního Jezu v Českých Budějovicích.

Nad rámec plochy bytu jsou dvě lodžie o výměrách cca 3,5 m² a 4,8 m². K bytu náleží i 18 m² garáž v podzemí. Z chodby se v bytě dostanete do všech 3 neprůchozích pokojů (jeden z nich má vstup na lodžii), do obou koupelen (každá má své WC, v jedné je vana, v druhé sprchový kout) a do velkého obývacího pokoje propojeného s kuchyní. Kuchyni majitelé vybavili všemi potřebnými spotřebiči a praktický je ostrůvek se dvěma barovými židlemi. Z obývacího pokoje projdete na druhou lodžii.

Tato část Budějovic je velmi klidná a tichá. U Vltavy najdete místo odpočinku a příjemné procházky, v letní sezóně se můžete svézt lodí až do centra města. V docházkové vzdálenosti máte nejen mateřskou a základní školu, nedaleko jsou i zastávky MHD, úřady, pošta, nemocnice a další nezbytná občanská vybavenost pro spokojené bydlení celé rodiny.

V galerii naleznete i kompletní 3D půdorys bytu a videoprohlídku. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme, stejně jako doplňující informace a přehled o měsíčních nákladech.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi bytu Vám pomůžeme sjednat financování.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa U Lučního jezu 1865/9 České Budějovice
ID nabídky J07243
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 5
Garáž Ano
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Míst k parkování 1
Výtah Ano
Internet Jiný
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 118 m²
Rok výstavby 2019
Datum nastěhování 30.4.2021
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 8 m²
Plocha užitná 109 m²
Podlaží 1.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B 68 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.