Prodej 3+kk, 106m², Nové Město na Moravě - Studnice

Nové Město na Moravě - Studnice

Mít vlastní bydlení v úchvatné přírodě je sen většiny z nás. Jenže vlastnit chalupu znamená kromě péče spojené s údržbou, odstraňováním sněhu či s návštěvami nezvaných hostů, někdy i starost s památkáři nebo ochránci přírody. Že neexistuje jiná možnost? Co když ano? Místo, kde máte pocit, že jste z města utekli do ráje neboli do krásné přírody a nejen to. Místo, které je obklopeno přírodou, lesy, ale také mnoha možnostmi pro milovníky letních i zimních sportů. Místo, které vám nabídne dokonalý odpočinek spojený s aktivitou, kterou si sami vyberete. Obec STUDNICE je neprůjezdná, nejvýše položená obec Vysočiny. Jeďte si odpočinout do vlastního apartmánu, kde nemusíte už nic řešit. Bavte se, relaxujte, odpočívejte, sportujte a čerpejte energii na další dny. A když se vám zasteskne po kavárně či restauraci, pojedete jen 7 km do Nového Města na Moravě. Tato úžasná lokalita vám nabídne nepřeberné množství odpočinkových aktivit v každém ročním období. Nebo můžete spojit vlastní rekreaci s investicí a v době své nepřítomnosti apartmán pronajímat. To půjde samo, když jsou apartmány úplně nové a všechny stavební starosti už za vás vyřešil developer.

Nabízíme vám kombinaci péče o zdraví vaší rodiny s výhodnou investicí. Na území CHKO je výstavba omezena a cena nemovitostí zde poroste více než kdekoliv jinde. Apartmánový dům je postaven jako mimořádně energeticky úsporný. Ke všem apartmánům je přiřazena sklepní jednotka, parkování je zajištěno na místní komunikaci, přímo před objektem. A jako budoucí majitel či majitelka budete mít k dispozici k užívání saunu, společenskou místnost a další místnosti určené ke skladování kol a lyží.

Další vaše výhoda je, že apartmány jsou záměrně ve stavu „před dokončením“, abyste si mohli vybrat dekory obkladů, dlažeb, dveří, podlah a to vše v ceně.

V zastoupení majitele vám nabízíme rohový apartmán 3+kk se zajímavým dispozičním řešením o výměře 106 m², který je umístěn ve třetím nadzemním podlaží. Díky sníženým střešním oknům nabízí nádherný výhled do přírody. Výhodou jsou dvě ložnice umístěné na protilehlých stranách apartmánu. Vaše děti tak můžou nerušeně spát, zatímco vy se budete bavit v obývacím prostoru (33,1 m²) s kuchyní a místem pro jídelní stůl. K apartmánu patří sklep 5,6 m².

Zavolejte mi a objednejte se na prohlídku a vydejte se poznat všechny výhody tohoto kouzelného místa na vlastní oči.


Cena 5 405 000 Kč
Adresa Studnice 23 Nové Město na Moravě - Studnice
ID nabídky J07161
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad ČOV pro celý objekt
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ne
Půdní vestavba Ano
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Lokální elektrické
Terasa Ne
Výtah Ne
Internet Kabelový
Wi-Fi
Převod do OV Ano
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 103 m²
Ochrana CHKO
Plocha sklepu 5 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 106 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Smíšená
Umístění objektu Polosamota
Nízkoenergetický Ano
Telekomunikace Internet
Stav objektu Po rekonstrukci
Rok rekonstrukce 2020
Energetická náročnost C 126 kWh/m²/rok

Klaudia Kocmanová

Moje první setkání s obchodem a klienty bylo před více než 25 lety v bance. Intuice mě přivedla k osobní vizi stát se „osobním rodinným bankéřem.“ Tak začala moje dlouhá cesta bankovním světem. Prošla jsem řadou pozic od obchodních, manažerských včetně realizátora projektu. Vybudovala jsem od základu, úspěšnou, dodnes fungující službu privátního bankovnictví pro nejbonitnější klienty – Erste Private banking v České spořitelně na Moravě. Svou profesní dráhu ve finančnictví jsem završila na pozici Top managementu Tatrabanky v Bratislavě. 

Bydlení, a vše s tím spojené od hledání nemovitosti, úpravy interiéru až po kombinaci financování či možnosti investice mě vždy bavilo a svůj dlouholetý koníček  “nemovitosti” jsem proměnila v každodenní realitu. Po tolika letech v bankovnictví byl přechod do realit jasná cesta ke zúročení všech mých dosavadních zkušeností a znalostí.  

Moje profesní dovednosti a životní zkušenosti mě naučily vnímat změny, které klienta provázejí, v souvislostech a řeším věci uceleně a koncepčně. Ekonomické vzdělání mi umožňuje rychle se zorientovat na realitním trhu a být vaší oporou. Smysl individuálního nadstandardního proklientského servisu jsem si uvědomila už v mém působení v privátním bankovnictví. Baví mě promýšlet u každé zakázky prodejní i marketingovou strategii na klíč. Jsem nadšená z dnešních technologických nástrojů, které napomáhají lepšímu prodeji nemovitostí a ráda je využvám. 

Každý jednotlivý obchod v realitách vnímám jako samostatný projekt s přístupem, jako kdybych prodávala vlastní nemovitost. Nehledám kompromisy, hledám řešení, preferuji kvalitu nad kvantitou a každý projekt si sama proaktivně řídím. Díky tomu také proto prodám většinu nemovitostí v krátkém čase. 

Jsem máma, babička, partnerka, kamarádka a nadšenec nových technologií a možností, které dnešní doba přináší. Zajímám se o východní filosofii, miluji golf a jógu. Jóga mě naučila věřit své cestě a být sama sebou, ctít svoje hodnoty a dotahovat věci do konce. Na golfu mě fascinuje, že přicházejí nové šance znovu a znovu vždy s každým dalším odpalem. Golf je kopie našeho života zhuštěná do 18 jamek. Odráží mou povahu a životní filozofii. Moje profese je mou životní cestou, nikoli jen zaměstnáním. 

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

V rámci developerského projektu