Prodej 3+1+L, DV, 83 m², Teplice - Nová Ves

Teplice - Nová Ves

V zastoupení majitele bych vám rád nabídnul ke koupi byt v družstevním vlastnictví 3+1+L o obytné ploše 75 m² a užitné ploše 83 m². Byt se nachází ve 2. NP s celkových čtyř NP, ve velmi žádané lokalitě Teplice - Nová Ves. Poloha domu nabízí dokonalý výhled na celé Teplice. Byt prošel před rokem vydařenou rekonstrukcí, kde zděná koupelna byla rozšířená o část prostoru v předsíni. Nová vana, WC kombi, rozvody vody, odpadů a elektřiny ( 380 V - kuchyňská varná deska ) Velikost dětského pokoje umožňuje v případě potřeby dispozici rozdělit příčkou na dva menší pokoje, a tak z původního 3+1 můžete jednoduše vytvořit 4+1. Je to velmi jednoduchý a poměrně častý způsob, který vyřeší potřebu dvou dětských pokojů. Přitom není nutné zasahovat do rozvodů tepla, elektřiny a instalace oken. Všechno je připraveno. Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken, dveří, podlahy plovoucí, PVC a dlažba. Kvalitní kuchyňská linka v nadčasové bílé barvě je také 1 rok stará včetně elektrospotřebičů. V ložnici a předsíni jsou volně stojící skříně, které jsou součástí prodeje.

K bytu náleží větší sklepní kóje v 1 PP domu a pak další úložný prostor na patře v domě ve formě uzamykatelné sušárny s lodžií, který slouží dvěma bytům na patře. V našem případě je hned vedle vstupních dveří do bytu. Společný prostor můžete využít pro uložení lyží, kol a jiné drobnosti, které nemusí být nutně skladovány v bytě.

Byt je čerstvě vymalován, koberce vyčištěny. Jen se nastěhovat. Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. Budu se na vás těšit.


Cena 1 767 000 Kč
Poznámka poplatek za převod družstevních práv ve výši 15.730 Kč hradí nabyvatel
Adresa Habrová Teplice - Nová Ves
ID nabídky J07155
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Lodžie Ano
Anuita 30667
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ne
Internet Kabelový
Vybavení Částečně
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 75 m²
Datum nastěhování ihned k dispozici
Plocha sklepu 6 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha lodžie 2 m²
Plocha užitná 83 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Telefon
Internet
Kabelová televize
Kabelové rozvody
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2019
Energetická náročnost C 97 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.