Prodej RD, 133 m², (511 m²), Sýkořice

Sýkořice

Pokud hledáte bydlení v lokalitě kde je čerstvý vzduch a čistá příroda, tak pro vás máme jedinečnou nabídku v CHKO Křivoklátsko, která představuje jednu z nejkrásnějších přírodních oblastí v České republice.

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout dům ke koupi, který je o dispozici 5+kk s užitnou plochou více jak 133 m², kde je kladen důraz na kvalitu a komfort bydlení. Samozřejmostí jsou dvě koupelny, oddělená toaleta, dvě technické místnosti, ale i šatna. Pozemek je velký 511 m². Dům je nyní ve výstavbě, a bude dokončen do fáze před klientskými změnami. V případě zájmu vám klientské změny zajistíme.

Na proti domu je obchod s potravinami. Pro volnočasové aktivity můžete využít cyklostezky, lesy, ale i sportovní areál kde jsou hřiště jak na tenis, beach volejbal tak nohejbal.

Dům je tak vhodný pro rodinné bydlení, tak i pro rekreaci.

Zahájení stavby léto 2021.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o prohlídku, či více informací mě neváhejte kontaktovat.


Cena 5 710 000 Kč
Adresa Sýkořice Sýkořice
ID nabídky J07137
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Topení Ústřední elektrické
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Autobus
Plocha podlahová 72 m²
Rok výstavby 2021
Ochrana CHKO
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
Plocha pozemku 511 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 133 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 32 m²
Plocha zastavěná 91 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Obytná
Stav objektu Ve výstavbě
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

V rámci developerského projektu