Prodej 4+kk, 79 m², České Budějovice - Včelná

Včelná

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme atraktivní bydlení v nově vznikající novostavbě vily o dvou bytových jednotkách se samostatným vchodem. Nemovitost se nachází v lukrativní části krajského města České Budějovice - na Včelné. Byty nabízí moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra Českých Budějovic. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Zatím je ve výstavbě a prodeji rodinný dům "B" (viz. fotogalerie). Jedná se pravou stranu rodinného domu.

Poslední volný být ze 4 v projektu Rodinné domy včelná o dvou bytových jednotkách.

Oba byty jsou dispozičně řešené jako 4+kk o výměře 79,8 m². K bytu náleží část zahrady, terasa o výměře 9,1 m² a 2 parkovací místa. V galerii naleznete půdorysy včetně výměry pro lepší představu dispozic. Dále v galerii naleznete fotografie stejného typu domu, který se nachází v Roudném u Českých Budějovic.

Kompletní dokončení podle výběru developera (obklady, dlažby, podlahy, zárubně, dveře a sanitární vybavení). Každá bytová jednotka má plynové vytápění po celé obytné části a má veškerá média samostatně měřitelná. V ceně je zahrnuto podlahové vytápění celé jednotky. Na pozemku byla v červnu 2020 zahájena výstavba a kolaudace bude probíhat na přelomu března a dubna.

Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít Vám tu nejvhodnější variantu. Pro bližší informace a osobní prohlídku kontaktujte makléře zakázky. Termín prohlídkového dne je 10.2.2021


Cena 5 100 000 Kč
Adresa Jiráskova 540 Včelná
ID nabídky J06996
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 1
Garáž Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Výtah Ne
Internet Kabelový
Wi-Fi
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 79,8 m²
Rok výstavby 2020
Datum nastěhování 2021
Bezbariérový přístup Ano
Plocha zahrady 95 m²
Plocha užitná 79,8 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 9,1 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Kabelové rozvody
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B 117 kWh/m²/rok

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.