Prodej RD, 210 m² (2912 m²), Otročiněves

Otročiněves

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji bývalý barokní statek se zahradou v obci Otročiněves v krásné krajině CHKO Křivoklátsko. Obytná budova s cihlovými klenutými stropy dýchá atmosférou své více než 200 leté historie. Dům s užitnou plochou 210 m² má novou střechu, je částečně zařízený a ihned obyvatelný, nicméně vhodný k další rekonstrukci. Velký uzavřený dvůr je tvořen několika hospodářskými budovami se zastavěnou plochou téměř 500 m² včetně průjezdné stodoly a téměř dokončené nové budovy rozlehlé dílny s montážní jámou. Zahrada má výměru 1.372 m² a protéká jí potůček s malým rybníkem, dále je zde skleník, zeleninové záhony a vzrostlé ovocné stromy. Na dvoře se nachází studna s užitkovou vodou. K domu je přiveden obecní vodovod a do domu je zaveden plyn. Dům je napojen na kanalizaci. Vytápění je zajištěno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva.

Centrem přízemí je kuchyň s kachlovými kamny a velkým jižním oknem do dvora. Z kuchyně je vstup do prostorného skladu a spižírny. V patře se nachází dvě ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC a dále velký pokoj dříve užívaný jako samostatná bytová jednotka s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC.

V obci je obecní úřad, samoobsluha se smíšeným zbožím, autobusová zastávka a dětské hřiště. Dojezdová vzdálenost do centra Berouna je 10 km a do centra Prahy 45 km. Okolí nemovitosti nabízí nádhernou přírodu s blízkými křivoklátskými lesy.

Nemovitost má velký potenciál jak pro účely vícegeneračního či komunitního bydlení, tak pro rozličné podnikatelské využití.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.


Cena 6 300 000 Kč
Adresa Otročiněves Otročiněves
ID nabídky J06987
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Topení Lokální tuhá paliva
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 193 m²
Plocha pozemku 2912 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 210 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 702 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost D 112 kWh/m²/rok

Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.