Prodej 3+1, 72 m², Praha 12 - Modřany

Praha 12 - Modřany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout prostorný a slunný byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 o výměře 72,8 m² v klidné lokalitě Praha - Modřany.

Anuita je zcela splacena. Není však vyloučeno, že by se v družstvu rozhodlo dům rozdělit na bytové jednotky a nabídlo družstevníkům převod do osobního vlastnictví. Financování je možné úvěrem.

K bytu náleží sklepní kóje o výměře 3 m² a zasklená lodžie o výměře 4,8 m². Parkování je možné v ulici přímo před domem.

Byt je velmi dobře dispozičně řešen, je orientován na jih a na sever. Nachází se v 6. nadzemním podlaží (5. patro) osmi podlažního domu s výtahem.

Dispozice bytu je řešena: z předsíně je vstup do kuchyně a ložnice, dále prosklenými posuvnými dveřmi do obývacího pokoje se vstupem na lodžii a dalším vstupem 2. prosklenými posuvnými dveřmi do kuchyně. Z chodby je dále vstup do dětského pokoje a do prostorné koupelny s vanou a WC. Na podlaze je položena plovoucí podlaha a v dětském pokoji koberec.

Dům je po celkové rekonstrukci (zateplení domu, fasáda, zasklené lodžie, venkovní schodiště domu). Byt je po rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu.

Ve vzdálenosti 600 m od domu se nachází autobusová zastávka (Tylova čtvrť) linky č. 150, 157 a 139 směr Kačerov (16 min) a linka č. 190 směr Smíchovské nádraží (15 min). Tramvajová zastávka (U Libušského potoka) linky č. 3, 17 a 21 je vzdálena 460 m od domu.

V blízkosti naleznete potraviny Albert Supermarket a Billa a veškerou občanskou vybavenost (poliklinika Modřany, lékárna, škola, školka, dětské hřiště, restaurace, kulturní centrum). V okolí je udržovaná zeleň, v těsné blízkosti se nachází Modřanská rokle a lesopark Kamýk. Velice příjemné bydlení.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Pejevové Praha 12 - Modřany
ID nabídky J06957
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 9
Lodžie Ano
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 72 m²
Plocha sklepu 3 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 4 m²
Plocha užitná 80 m²
Podlaží 6.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost C 118 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.