Pronájem kanceláří, 84 m², České Budějovice - Rezidence U Kapličky

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem kancelářských prostor o výměře cca 84 m² v ul. Husova tř. - České Budějovice (Rezidence U Kapličky). Prostory se nachází ve druhém podlaží budovy č.p. 1858/43 ve vnitrobloku novostavby bytového domu a disponují nejen prostornou kancelářskou místností, oddělenou jednací místností, předsíní (recepcí) ale i kompletním sociálním zázemím v podobě WC pro muže, WC pro ženy, sprchového kouta a malé kuchyňky. Zaparkujete zdarma přímo v ulici Husova tř. před bytovým domem. Pro více informací či osobní prohlídku kontaktujte makléře zakázky ve všedních dnech od 9 - 18h. Provizi RK hradí majitel.


Cena 12 100 Kč za měsíc
Poznámka + měsíční zálohy na energie a služby ve výši 3 630,- Kč vč. DPH, jistota majiteli 15 000,- Kč. Provizi RK hradí majitel.
Adresa Husova tř. 1858/43 České Budějovice
ID nabídky J06888
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Topení Ústřední plynové
Výtah Ne
Internet Wi-Fi
Vybavení Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Dlážděná
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Datum nastěhování 1.12.2020
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
Poloha objektu V bloku
Typ domu Patrový
Plocha užitná 84 m²
Podlaží 2.
Plocha kanceláří 84 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obytná
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.