Prodej chaty, 130 m², Praha-východ - Hrusice

Hrusice

Prohlídkový den

Středa 21. 10. 2020 Čas dle domluvy rezervace

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme naprosto jedinečnou rekreační chatu s celoročním využití v Hrusicích v okrese Praha-východ. Chata disponuje užitnou plochou ve výši 130 m², k dispozici je také zajímavě řešená terasa o velikosti 42 m², dále pak rozsáhlé nádvoří a lesní pozemek s rozlohou 3453 m². To vše v osobním vlastnictví. Výhodou je také poloha nemovitosti, během 3 minut se dostanete na dálnici a při normálním provozu jste za 25 minut v centru Prahy. Místo je vhodné pro milovníky přírody, odpočinku, nebo také pro rodinná setkání v podobě grilování či různých aktivit. Jedná se o historický objekt, který Vás okouzlí nejen svojí energií, ale také skvostnou architekturou z 30. let 20. století.

Veškerá občanská vybavenost je v rychlé dojezdové vzdálenosti. Obec Hrusice nabízí bohaté turistické a rekreační využití, v blízkosti se také nachází Hubačovský rybník.

Dispozice nemovitosti: Jedná se o atypickou skladbu místností rozloženou do tří nadzemních podlaží. Vstupní předsíň, ze které se dostaneme do obývacího pokoje s krbem a do vybavené kuchyně s vytápěnou podlahou. Dále do technické místnosti (bojler, čerpadlo, samostatné WC). Dřevěnými schody se přesuneme do 2. NP, kde nás čeká prostorná a světlá ložnice s přímotopy, další pokoj s kamny a nově rekonstruovaná koupelna s podlahovým vytápěním (sprchový kout, WC, umyvadlo, topný žebřík). Po dalším schodišti do 3. NP narazíme na vstup do dětského pokoje a vstup na rozlehlou terasu. Již výše zmíněno, jedná se o atypicky složenou nemovitost, místnosti jsou také rozšířeny o úložné prostory, spíže, či malé nevyužité pokoje. Objekt je částečně vybaven. Po příjezdu na pozemek je vyhrazen prostor na parkování. Pro lepší představu dispozic zašleme na vyžádání kompletní fotodokumentaci nemovitosti.

Objekt prošel několika rekonstrukcemi od roku 2016 až 2020. Chata je plně elektrifikována, rozvody dělané v mědi. Přívod vody je řešen vrtem (70 m hloubka) a její ohřev bojlerem na 120 litrů - komplet plastové potrubí. Vytápění je zajištěno krbem, kamny a el. přímotopy.

V případě zájmu o prohlídku, či informace ohledně technického stavu apod. Neváhejte kontaktovat makléře zakázky Karla Šanderu. Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít Vám tu nejvhodnější variantu.


Cena 5 270 000 Kč
Adresa Hrusice Hrusice
ID nabídky J06816
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Bazén Ne
Voda Místní zdroj
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Lokální tuhá paliva
Lokální elektrické
Míst k parkování 5
Terasa Ano
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Neupravená
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
Autobus
Plocha podlahová 140 m²
Datum nastěhování Dle dohody
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 3552 m²
Plocha zahrady 3453 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 130 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 42 m²
Plocha zastavěná 99 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Polosamota
Počet pokojů Atypický
Zástavba Rekreační
Stav objektu Dobrý
Užitná plocha přízemí 62 m²
Stavba Rekreační chata
Energetická náročnost G

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.