Prodej RD 221 m² (709 m²), Teplice

Teplice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

NA ZÁKLADĚ PODEPSANÉ REZERVAČNÍ SMLOUVY REZERVOVÁNO DO 27.11.2020.

V zastoupení majitele Vám nabízím prvorepublikovou vilu v jedinečné lokalitě Teplic.

Bydlení v prvorepublikových vilách mělo a vždy bude mít své kouzlo. A možná právě proto se mnoho takových nemovitostí neprodává. Ráda Vám proto nabídnu právě takovou, rodinnou vilu v Teplicích, na Šanově. V exkluzivní lokalitě, která právem patří mezi nejluxusnější městské části lázeňských Teplic. Svou polohou jen 1 km od centra a přesto v naprostém klidu zajišťuje vysoký komfort bydlení na prestižní adrese v rezidenční čtvrti a bezpeční Vaší rodině. Umístění vily má ještě jeden velký benefit, který zajišťuje vile zaručeně nejlepší místo pro život na celém Šanově - o tom více na konci inzerátu.

Vilu tvoří 2 nadzemní podlaží, kde se rozkládá dispozice 4+1 a malou pracovnou. Oceníte jí tedy, pokud jí budete využívat celou pro bydlení Vaší rodiny. Bude případně také sloužit z části i k vašemu podnikání, ke kterému můžete využít další 2 místnosti v suterénu vily. Tam se kromě těchto nachází garáž pro jedno vozidlo a privátní wellness. V přízemí domu pak najdete prostornou ložnici s rizalitem orientovaným do ulice na východní stranu domu, obývací pokoj s proskleným čajovým koutem a prostornou kuchyň. V podkroví jsou pak 2 samostatné ložnice, pracovna a koupelna. Obytné prostory můžete ještě dále rozšiřovat, a to o půdu, která ve velkoryse prostorná.

Zahrada je upravena do kaskád. Zde jistě využijete garáž pro 2 velká SUV či zahradní pergolu se zahradním grilem. Ovšem největší předností je poloha samotného domu.

Absolutní soukromí - v této části Teplic nedostatkové zboží, ovšem u této vily je to hlavní benefit. Sousedící pozemky patří společnosti Lázně Teplice, a.s., která je nikterak nevyužívá. Další sousedící pozemek je v majetku města Teplice. Od jediných fyzických sousedů Vás bude dělit zděný plot a naprosté soukromí si zde proto můžete užívat každý den.

Těším se na viděnou s Vámi.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa K. J. Erbena Teplice
ID nabídky J06789
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ne
Počet bytů 1
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Půdní vestavba Ano
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 5
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 348 m²
Rok výstavby 1925
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 709 m²
Plocha zahrady 523 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 348 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 3
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 132 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Nízkoenergetický Ne
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Obytná
Telekomunikace Telefon
Stav objektu Velmi dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 120 m²
Rok rekonstrukce 2008
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 458 kWh/m²/rok

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.