Prodej 4+kk, 79,8 m², České Budějovice - Včelná

Včelná

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme atraktivní bydlení v nově vznikající novostavbě vily o dvou bytových jednotkách se samostatným vchodem. Nemovitost se nachází v lukrativní části krajského města České Budějovice - na Včelné. Byty nabízí moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra Českých Budějovic. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Zatím je ve výstavbě a prodeji rodinný dům "C" (viz. fotogalerie). Jedná se o levou stranu rodinného domu.

Oba byty jsou dispozičně řešené jako 4+kk o výměře 79,8 m². K bytu náleží část zahrady, terasa o výměře 9,1 m² a 2 parkovací místa. V galerii naleznete půdorysy včetně výměry pro lepší představu dispozic. Dále v galerii naleznete fotografie stejného typu domu, který se nachází v Roudném u Českých Budějovic.

Cena bytu zahrnuje kompletní dokončení dle výběru klienta (obklady, dlažby, podlahy, zárubně, dveře a sanitární vybavení). Každá bytová jednotka má plynové vytápění po celé obytné části a má veškerá média samostatně měřitelná. V ceně je zahrnuto podlahové vytápění celé jednotky. Na pozemku byla v červnu 2020 zahájena výstavba a dokončení stavby bude nejpozději na konci roku 2020.

Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít Vám tu nejvhodnější variantu. Pro bližší informace a osobní prohlídku kontaktujte makléře zakázky.


Cena 4 900 000 Kč
Poznámka Cena nezahrnuje daň z nabytí z okolního pozemku budovy. Tu podle stále platné legislativy ČR hradí kupující.
Adresa Jiráskova Včelná
ID nabídky J06776
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 1
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Internet Wi-Fi
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 79,8 m²
Rok výstavby 2020
Datum nastěhování 2021
Bezbariérový přístup Ano
Plocha zahrady 160 m²
Plocha užitná 79,8 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 9,1 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B 117 kWh/m²/rok

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.