Pronájem ateliér, 29 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov

Neplatíte provizi - Provizi Realitní kanceláři platí majitel nemovitosti.

Pokud hledáte prostory k podnikání v samotném srdci Prahy, tak jsme pro vás připravili v zastoupení majitele ateliér o dispozici 1+kk, který byl dokončen před několika dny. Budete tak první nájemci, kteří ateliér budou užívat.

Ateliér má vlastní koupelnu a kuchyň. Lze jej proto využít například jako samotnou obývací část nebo jako kancelář.

Při výstavbě bytu se kladl důraz na kvalitu a komfort.

Perfektní dopravní dostupnost. Do 5 minut pěšky od domu je dostupná stanice Metra B (Anděl). V blízkosti domu se nachází nákupní centrum Nový Smíchov, lékaři, restaurace, kavárny, bary, možnost kultury, školy všech stupňů, a další služby. Pro relaxaci můžete využít mnoha parků a zahrad. Vhodné místo pro všechny, kteří hledají bydlení v Praze v krásném prostředí, historii a architektuře.

Byt je připraven k nastěhování.

Pro domluvení termínu prohlídky, či zájmu o více informací neváhejte prosím kontaktovat poradce.


Cena 11 400 Kč za měsíc
Poznámka Provizi realitní kanceláři platí majitel nemovitosti; poplatky 2.200,- Kč, energie se převádí na nájemce + kauce 18.000,- Kč.
Adresa Svornosti Praha 5 - Smíchov
ID nabídky J06713
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 7
Topení Lokální plynové
Výtah Ano
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 29 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 29 m²
Podlaží 6.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Rok rekonstrukce 2020
Energetická náročnost G

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.