Prodej 2+kk, 55 m², Praha 10 - Hostivař

Praha 15 - Hostivař

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk o výměře 55,7 m². Jedná se o bydlení v blízkosti zeleně, s dostupností do centra Prahy za méně než 25 minut. K dispozici je sklepní kóje, balkón, venkovní parkovací stání a celé vybavení.

Byt je velmi dobře dispozičně řešen, je orientován na východ + na severozápad a nachází se ve druhém nadzemním podlaží (první patro), deseti podlažního domu s výtahem.

Dispozice je řešen: obývacím pokojem s kuchyňským koutem 29 m² se vstupem na balkon 6,6 m², ložnicí 13 m², koupelnou s vanou a toaletou 5,4 m², prostornou chodbou s vestavěnou skříní 6,7 m². Sklepní kóje se nachází v přízemí domu.

Další přidaná hodnota tohoto bytu jsou vestavěné skříně, rekuperace a klid v okolí domu.

V pěší dostupnosti sedmi minut je vzdálena tramvajová zastávka (Nádraží Hostivař) linka číslo 6, 22, 97, 99 i autobusová zastávka (Nádraží Hostivař)linka číslo 111, 125, 154, 181, 182, 183, 911), ale i vlakové nádraží (Praha-Hostivař)

V blízkosti naleznete obchodní centrum Hostivař, veškerou občanskou vybavenost i možnost sportovního a relaxačního vyžití. V blízkosti lze využít pro volné chvíle přírodní park Hostivař, Hostivařskou Přehradu, přírodní park Botič - Milíčov, nebo sportovní areál HAMR.

Hypoteční úvěr možný s kterým vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o více informací, či prohlídku neváhejte kontaktovat poradce.


Cena 5 200 000 Kč
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nem. věcí, jejíž poplatníkem je kupující.
Adresa Kytínská Praha 15 - Hostivař
ID nabídky J06638
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 10
Balkón Ano
Topení Jiné
Míst k parkování 1
Výtah Ano
Internet ADSL
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 55 m²
Rok výstavby 2014
Plocha sklepu 1 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha užitná 62 m²
Plocha balkónu 6 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost B 80 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.