Prodej 2+kk, 59 m², Praha 9 - Horní Počernice

Praha 20 - Horní Počernice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk o výměře 59,2 m². Jedná se o bydlení v blízkosti zeleně. K dispozici je sklepní kóje, balkón a venkovní parkovací stání.

Byt je velmi dobře dispozičně řešen, je orientován na jih a na sever. Nachází se ve třetím nadzemním podlaží (druhé patro), čtyř podlažního domu.

Dispozice je řešen: obývacím pokojem s kuchyňským koutem se vstupem na balkon, ložnicí, koupelnou s vanou, oddělenou toaletou, chodbou a prostornou předsíní. Sklepní kóje se nachází v přízemí domu. Parkovací stání je u vchodu do domu

Další přidaná hodnota tohoto bytu jsou vestavěné skříně v ložnici, dvě umyvadla v koupelně a klid v okolí domu. V případě nutnosti můžete dispozici bytu upravit na 2+1.

V pěší dostupnosti je vzdálena autobusová zastávka (Ratibořická)linka číslo 204, 224, 223, 262, 182, 183). Metro trasy B (Černý Most) je vzdáleno pět minut autem kde naleznete i obchodní centrum stejné jména.

V blízkosti naleznete větší potraviny Albert i veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti lze využít pro volné chvíle přírodní park Klánovice-Čihadla, Xaverovský háj, golfový resort Black Bridge, nebo přírodní park Říčanka.

Hypoteční úvěr možný s kterým vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o více informací, či prohlídku neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Markupova Praha 20 - Horní Počernice
ID nabídky J06628
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Balkón Ano
Topení Jiné
Míst k parkování 1
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 59 m²
Rok výstavby 2008
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 62 m²
Plocha balkónu 1 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Smíšená
Umístění objektu Okraj obce
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 96 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.