Prodej RD, 314 m² (3520 m²), Kostomlaty pod Milešovkou

Kostomlaty pod Milešovkou

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

PRODÁNO!!! V zastoupení majitele vám nabízím alternativu rodinného domu, a to soubor 2 bytů v domě, které navíc disponují vlastní nemalou zahradou a rozsáhlým příslušenstvím.

Obě bytové jednotky jsou umístěny ve čtyř-bytovém domě a tvoří jeho polovinu. Vzhledem k faktu, že jsou obě jednotky samostatně zapsány na listu vlastnictví, nemusíte mít obavu s jejich případným financováním hypotéčním úvěrem. Byty mají samostatný vchod ze zahrady, proto pocit, že prakticky vlastníte dům, je jistě na místě.

Zahradu si užijete, pokud svůj volný čas chcete trávit aktivně - má totiž úctyhodných 3.120 m² a najdete zde proto dostatek místa k hospodaření či pěstování BIO potravin. Aktuálně se na zahradě pěstují třešně, višně, broskev, ořech, černý a červený rybíz, meruňky, hrušky a mnoho dalšího. I milovníci relaxu si přijdou na své - pro vás je na zahradě vytvořený dřevěný altán s krbem, ze kterého se můžete kochat krásami CHKO Českého středohoří, které se rozprostírá nad horizontem zahrady, nebo naopak výhledem na celé Teplice, který nikdy neomrzí.

K oběma bytům náleží také rozsáhlé příslušenství ve formě garáže (37 m²), dílny (21 m²), vlastní kotelny (12 m²) a letní kuchyně (13 m²), které najdete v přízemí domu, napravo od vstupní haly (37 m²). V 1.patře pak najdete oba byty se samostatnými vchody. Celé patro prošlo do roku 2006 rekonstrukcí elektoinstalace, rozvodů vody, topení a odpadů, vyměněna byla i okna za plastová s izolačním dvojsklem, podlahy byly vybetonovány a vetší byt rozdělen na jednotlivé místnosti sádrokartonovými příčkami. V roce 2010 byl rekonstruován také komín. Zateplení jižní strany domu bylo provedeno z interiéru sklenou vatou, na severní a východní straně bylo provedeno EPS polystyrenem 50 mm.

K vytápění je v hlavní sezóně využíván kotel na tuhá paliva (uhlí). Na jaře a na podzim jsou pak byty temperovány plynovými kotli, samostatnými pro každou bytovou jednotku.

V obci Kostomlaty pod Milešovkou najdete plnou občanskou vybavenost vč. školy i školky a třeba i právě váš nový domov. Zavolejte mi a přijeďte se přesvědčit osobně. Budu se na vás těšit.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Hlavní Kostomlaty pod Milešovkou
ID nabídky J06560
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Počet bytů 2
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Ústřední tuhá paliva
Míst k parkování 3
Terasa Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Ochrana CHKO
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 3520 m²
Plocha zahrady 3520 m²
Poloha objektu Rohový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 314 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 15 m²
Plocha zastavěná 155 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů Atypický
Zástavba Obytná
Stav objektu Dobrý
Užitná plocha přízemí 125 m²
Rok rekonstrukce 2006
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost D 279 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.