Prodej 5+1, 167 m², Teplice - Mostecká

Teplice

V zastoupení majitele vám nabízím unikátní byt, na jehož koupi v Teplicích jen tak nenarazíte.

Jedná se o bytovou jednotku umístěnou ve zvýšeném přízemí cihlového domu v osobním vlastnictví v centru historických Teplic, jejíž dispozice je 5+1. Celková užitná plocha pak nabídne 137 m² prostoru a soukromí pro celou vaší rodinu. 3 samostatné a velkorysé ložnice, prostorný obývací pokoj, kuchyně a pokoj pro hosty nebo pracovna. Všechny s vysokými stropy a okny, které jsou typickým znakem cihlové výstavby z konce 19.století.

Byt prošel kompletní rozsáhlou rekonstrukcí, při které byla vyměněna elektroinstalace, byly provedeny nové štuky, položení kvalitních koberců na původní zachovalé parkety, instalována byla i plastová okna české značky Sulko s dětskou pojistkou a koupelna dostala zcela nový kabát v podobě snížení stropů s osazením bodového osvětlení a vyzděním prostorného sprchového koutu.

Vytápění bytu zajišťuje kombinovaný plynový kotel umístěný v kuchyni. Koupelna je pak navíc vytápěna podlahovým elektrickým topením.

Sousedé v domě jsou ve 100 % Češi, a proto cokoliv bude potřeba, vždy bez problémů domluvíte.

K bytu je k užívání sklep s klenutými stropy a odvětráváním do ulice. Ostatně - celé sklepní prostory procházejí rekonstrukcí, jejíž hlavním cílem je hydroizolace 1. podzemního podlaží a výměna elektroinstalace v těchto prostorách. Po rekonstrukci sklepních prostor bude dokončena výmalba a oprava společných částí domu. Další opravy se v domě nyní neplánují.

Za domem se nachází zahrada ke společnému užívání všech majitelů bytových jednotek v domě o velikosti 290 m², která je orientována do vnitrobloku na západní světovou stranu.

Pokud jste dočetli až sem, nabídka vás pravděpododně zaujala. Zavolejte mi proto a domluvte si osobní prohlídku ještě dnes.

Těším se na vás.


Cena 2 890 000 Kč
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň 4%, jejímž poplatníkem je kupující.
Adresa Mostecká Teplice
ID nabídky J06555
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 5
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Terasa Ne
Výtah Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 137 m²
Datum nastěhování ihned k dispozici
Plocha sklepu 30 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha zahrady 290 m²
Plocha užitná 165 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Stav objektu Velmi dobrý
Rok rekonstrukce 2012
Energetická náročnost F 162 kWh/m²/rok

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.