Prodej bytového domu, Teplice - Trnovany

Teplice - Trnovany

Exkluzivně vám nabízím v zastoupení majitele velmi zajímavou investiční příležitost s návratností do 12 let a ročním výnosem 8,4%.

Bytový dům se nachází téměř v centru lázeňského města Teplice, v části zvané Trnovany. Tvořen je šesti byty menších dispozic, ideálních k pronájmu a to i díky plné občanské vybavenosti v okolí domu. Všech 6 bytových jednotek je dlouhodobě užíváno nájemníky.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťují 3 plynové kotle umístěné v mezipatře, ohřev vody pak elektrické bojlery.Každá bytová jednotka je osazena samostatným elektroměrem, rádiovým vodoměrem a rádiovými elektronickými indikátory topných nákladů. Dispozice jednotlivých bytů:

1.NP dvě bytové jednotky (byt 1kk 19 m² a byt 1+1 42 m²) 2.NP jedna bytová jednotka (byt 2+1 73 m²) 3.NP jedna bytová jednotka (byt 2+1 73 m²) 4.NP dvě bytové jednotky (byt 1+1 28 m² a mezonetový byt 2+1 44 m²)

Vzhledem k opětovnému omezení v poskytování hypotečních úvěrů na vlastní bydlení je ideální doba pro koupi nemovitosti spňující požadavky zájemců o bydlení, kteří si vlastní bydlení nemohou dovolit.

V brzké době se proto s Vámi těším na prohlídku.


Cena 4 746 000 Kč včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu
Adresa Štúrova Teplice - Trnovany
ID nabídky J06488
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 5
Garáž Ne
Topení Ústřední plynové
Výtah Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 456 m²
Rok výstavby 1920
Plocha sklepu 118 m²
Elektřina 230V
400V
Plocha pozemku 183 m²
Plocha zahrady 65 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 564 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 118 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Plocha nebyt. prostor 108 m²
Zástavba Obytná
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Rok rekonstrukce 2010
Energetická náročnost E 274 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.