Pronájem komerčních prostor, 550 m², České Budějovice - Havlíčkova kolonie

České Budějovice

V zastoupení majitele Vám nabízíme cenově dostupné prostory k podnikání v Havlíčkově kolonii (ulice Čechova) v Českých Budějovicích. Jedná se o velmi výhodnou lokalitu nedaleko centra - cca 1,5 km od Náměstí Přemysla Otakara II. Do budovy se lze dostat zadním a předním vstupem, kde se nachází vrátnice. Dále je možnost využití parkovacích míst kolem budovy. Velkým benefitem je společná jídelna "Pohoda" v přízemí. Budova má 5 podlaží a na každém se nachází společné WC.

Veškeré prostory jsou v původním stavu a je možnost si místnosti zařídit dle Vašich požadavků. Momentálně je volných 15-19 prostorů. Půdorysy a informace k volným prostorům zašleme na vyžádání.

Prostory jsou k dispozici ihned. Pro informace ohledně nemovitosti a cen jednotlivých prostor kontaktujte makléře zakázky pana Šanderu.


Cena Info o ceně v RK
Adresa Čechova České Budějovice
ID nabídky J06426
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 5
Garáž Ne
Topení Ústřední plynové
Výtah Ano
Vybavení Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 560 m²
Datum nastěhování Dle dohody
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
Plocha pozemku 969 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 550 m²
Podlaží 5.
Plocha kanceláří 550 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 969 m²
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.