Prodej ochodních prostor, 1834 m², Teplice - Hudcov

Teplice - Hudcov

V zastoupení majitele vám nabízím zajímavý komerční areál se zavedenou sběrnou druhotných surovin v průmyslové zóně na okraji města Teplice – Hudcov. Sběrna je v provozu od roku 1993 a od té doby vybudovala širokou základnu stálých zákazníků. V ceně prodeje objektu je i převod povolení k provozování zařízení ke sběru, výkupu a zpracování odpadů, včetně ekologické likvidace autovraků. Areál lze využít i k jiné podnikatelské činnosti, jako např. ke skladování, parkování, provozu autoservisu, pneuservisu a jiných činností.

Objekt se skládá:

• ze zpevněné odstavné plochy o velikosti 1698 m², jejíž součástí je digitální nájezdová váha s nosností do 35t a malá digitální váha s nosností do 600 kg. Kalibrace vah platná do 10/2021.

• samostatné plechové haly (kolaudace v r. 2013) pro skladování tříděného odpadu se sedlovou střechou o rozměrech 15m x 7m, s vraty o rozměrech 2,8 m x 3,5 m a výškou do hřebenu střechy 4,5 m. Součástí haly jsou vestavěné kovové regály, zvedací technika (kočka) aj.

• dvou kovových skladů ke skladování např. nebezpečných odpadů aj.

• administrativní budovy o výměře 31 m², jejíž součástí je kancelář a zázemí pro zaměstnance včetně kompletního vybavení.

V areálu je nově vybudována vodovodní přípojka. Celý objekt je monitorován a chráněn kamerovým systémem a zabezpečovacím zařízením napojeným na pult centrální ochrany.

Je možné jednat o odkupu manipulační techniky k provozu podnikatelské činnosti, jako např. zánovní vysokozdvižný vozík zn. LINDE (diesel) s nosností 1,8 tun, zouvačka pneumatik, vyvažovačka pneumatik.

Dle územně plánovací informace jsou předmětné plochy pro produkci určeny přednostně k umisťování činností a staveb s nejvyšší přípustnou mírou zátěže území, zejména činností a staveb výrobních a skladovacích a činností a staveb s produkcí bezprostředně souvisejících. Obvyklé a přípustné jsou zejména činnosti a stavby určené k poskytování rozsáhlejších služeb obchodních a administrativních, stejně jako zařízení dopravní a technické infrastruktury. V plochách pro produkci jsou přípustné též činnosti a stavby obvyklé a přípustné v plochách pro bydlení, pro rekreaci i v plochách krajinných.

Pro více informací mě kontaktujte.


Cena 5 900 000 Kč
Adresa Košťanská Teplice - Hudcov
ID nabídky J06380
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Bazén Ne
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 1
Garáž Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední elektrické
Míst k parkování 1
Terasa Ne
Výtah Ne
Vybavení Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Betonová
Asfaltová
Obchodní plocha 1834 m²
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 1834 m²
Rok výstavby 2013
Plocha skladů 1834 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
400V
Plocha pozemku 1834 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 1834 m²
Podlaží 1.
Plocha kanceláří 31 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 136 m²
Budova Montovaná
Umístění objektu Klidná část obce
Plocha nebyt. prostor 136 m²
Zástavba Průmyslová
Stav objektu Novostavba
Užitná plocha přízemí 1834 m²
Stavba Budova, hala
Energetická náročnost G

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.