Prodej RD, 89 m², (388 m²), Knovíz

Knovíz

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Pokud hledáte nemovitost za účelem bydlení 25 minut od Prahy, nabízíme vám ke koupi v zastoupení majitele rodinný dům o dispozici 2+1 na vlastním pozemku o celkové výměře 388 m². Obytná plocha domu je 89 m².

V domě je vše funkční, je tedy možnost se ihned nastěhovat. Částečně podsklepen. Další obytnou část možno vybudovat z půdního prostoru.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Okna do ulice jsou vybavena venkovními roletami. Garáž má vrata poháněna el. motorem na dálkové ovládání.

Celkový stav nemovitosti je dobrý a udržovaný. Výborná dostupnost do Slaného 4 minuty, do Kladna 10 minut, nebo na nejbližší pražské metro stanice A - Praha Veleslavín 25 minut cesty autem po dálnici D7. 5 minut chůze od domu je autobusová zastávka (342, 612, 456). Do obce jede i přímý autobus z Prahy z autobus/metro zastávky Nádraží Veleslavín.

Pro volnočasové aktivity můžete využít přírodní vodní park Čabárna s rozlohou 3,5 ha, nebo prostě jen vyrazit ven do volné přírody.

Obecní úřad se velmi stará o místní žití a pořádá mnoho akcí pro místní obyvatele.

Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává, jakmile bude obdržen, bude předložen zájemci.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Knovíz Knovíz
ID nabídky J06350
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Topení Lokální plynové
Míst k parkování 1
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Dálnice
Silnice
Autobus
Plocha podlahová 89 m²
Plocha sklepu 12 m²
Elektřina 230V
400V
Plocha pozemku 388 m²
Poloha objektu Rohový
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 120 m²
Podlaží 1.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů 2 pokoje
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 468 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.