Prodej RD, 1102 m², (587 m²), Zabrušany

Zabrušany

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD s prostory k podnikání (hostinec, obchod, sklady a ubytování) v jediném objektu v obci Zabrušany.

1.NP Obchodní prostory a byt v 1NP je pronajímán, kde nájemní smlouva je uzavřená na dobu neurčitou.

Hostinec s dlouholetou historií, je využíván při konání nejrůznějších společenských akcí obce, dále firemních večírků a plesů, které jsou dlouhodobě nasmlouvány. Výčep je spojený s tanečním sálem (251 m²) a oddělenou kuchyní, která je zkolaudována jako "studená". V těsné blízkosti hostince vede cyklotrasa, proto je hostinec vyhledávanou zastávkou k občerstvení pro cyklisty. Součástí prodeje je i vybavení hostince.

Obchod potravin (40 m²) v 1.NP je se samostatným vchodem, který je vybavený chladícími pulty, regály. Ty jsou součástí prodeje. Je jediný v blízkém okolí.

Samostatná bytová jednotka o dispozici 2+1 (78 m²), má samostatný vchod a je v současnosti pronajímána. Kancelář (21 m²) a dílna (19 m²) jsou také pronajímány jako skladové prostory. V mezipatře je samostatné WC.

2.NP Samostatná bytová jednotka o dispozici 4+1 (157 m²) využívána k vlastnímu bydlení, kde majitelé byt zrekonstruovali a obývají jako byt 3+1 (122 m²). 4.pokoj (35 m²) je před rekonstrukcí a není obýván. Dále z předsíně tohoto bytu vede schodiště na půdu, kde lze půdní vestavbou vybudovat další bytovou jednotku, nebo pokoje pro hosty, popř. ubytovací kapacity pro zaměstnance firem.

Celý objekt je vytápěn kotlem ATMOS, který je na tuhá paliva, ale zároveň je možné tento kotel odstavit a nahradit záložními plyn. kotly v 1.NP a v 2.NP. V celém objektu je rozvedena nová elektro instalace, včetné podružných měřidel pro jednotlivé obchodní prostory a bytové jednotky. Dále byla provedena výměna plastových oken.

Vzhledem k velikosti domu, se nabízí příležitost vybudovat ubytovací komplex pro pracovní skupiny. Firmy celoročně řeší otázku, kde ubytovávat své zaměstnance v rámci Teplic a blízkého okolí. Tento objekt by mohla být skvělá investiční příležitost pro vás.

Pro více informací kontaktujte makléře.


Cena 6 300 000 Kč včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí 4%, jejímž poplatníkem je kupující.
Adresa Zabrušany Zabrušany
ID nabídky J06257
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ano
Počet bytů 2
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Topení Ústřední plynové
Ústřední tuhá paliva
Míst k parkování 4
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Plocha podlahová 751 m²
Plocha sklepu 66 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 1689 m²
Plocha zahrady 587 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 1087 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 1102 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Obytná
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 576 m²
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost F 617 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.