Prodej Chalupy, 128 m², (486 m²), Kokořín - Šemanovice

Kokořín - Šemanovice

PRODÁNO!!!! V zastoupení majitele v jedinečné lokalitě Kokořínských lesů, vám nabízím ke koupi rodinný dům, který je využíván, jako rekreační chalupa v obci Šemanovice. Ležící jen 3 km od obce Kokořín, nebo také jen hodinu autem od centra Prahy. Ke stávajícímu pozemku o rozloze 486 m² si majitel pronajímá od Lesů ČR dalších 42 m² St. parc. č. 79 pod 1/2 domu a dále 93 m² parc. č. 34/2 za domem, kde je umístěna odpadní jímka viz. foto kat. mapy, kde je tato pronajímaná část vyznačená. Na tuto část je uzavřena Smlouva o nájmu za částku 2295 Kč/rok.

Tato nemovitost byla zkolaudována, jako rodinný dům o dispozici 5+1 a je v zachovalém původním stavu. Vytápění celého domu zajišťuje kotel na tuhá paliva - uhlí a deskové radiátory. Ohřev vody v domě zajišťuje elektrický bojler. Na jarní, nebo podzimní temperování jsou vhodné krbová kamna, která najdete v kuchyni. Do domu je přivedena voda z vodovodního řádu. Rozvody elektřiny jsou nové.

Parkování je možné v samostatné zděná garáži, která má vjezd z horní příjezdové cesty pod ní se nachází dílna, anebo další možnost je parkovat přímo u chalupy, kde je místo na jedno vozidlo. Co jistě oceníte je venkovní zastřešené posezení s udírnou. Další plusové body si připíší dva sklepy, které jsou vyhloubeny do pískovcové skály a sklad uhlí a dřeva.

Supermarket tu rozhodně nehledejte, ale na pivko můžete zajít do vyhlášené hospody Nostalgická myš, kde bratři Suchý pořádají pro veřejnost v komorní atmosféře víkendové divadelní večery s kamarády herci. Zároveň je toto místo muzeum divadla Semafor. Tento stánek kultury najdete jen 200 m od chalupy.

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes. Budeme se těšit na setkání s vámi


Cena 3 166 000 Kč
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí 4%, jejímž poplatníkem je kupující.
Adresa Šemanovice 27 Kokořín - Šemanovice
ID nabídky J06170
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Individuální
Počet bytů 1
Odpad Septik
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Topení Lokální tuhá paliva
Míst k parkování 1
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Plocha podlahová 128 m²
Ochrana CHKO
Plocha sklepu 8 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 486 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 200 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 82 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Zástavba Venkovská
Stav objektu Dobrý
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G 544 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.