Prodej pizzerie, 81 m², České Budějovice 3 - u OC IGY

České Budějovice

Tato nabídka již není aktivní

Prohlédněte si podobné nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej Pizzerie Bellissimo – Pražská tř., naproti IGY Centru a vedle OC Družba. Kompletně vybavená nově vybudovaná pizzerie o celkové výměře cca 81 m² disponuje samotnými prostory – pizzerie, bar, přípravna, soc. zázemí pro hosty i personál, skládek, okénko pro prodej točené zmrzliny, vstup, venkovní sklad cca 4 m² s el. rolovací mříží (není počítán do celkové výměry) – dále pak kompletním vybavením (soupis na vyžádání zašleme), rozvozem včetně 2 automobilů a brandem společnosti včetně marketingových materiálů. Pizzerie byla spuštěna na podzim r. 2018, můžeme nabídnout dosavadní obratové výsledky včetně prodeje zmrzliny.

V prostorech je 2x 380V elektřina, vytápění ústřední dálkové, audio-video systém, ventilace, klimatizace, internet i alarm a předjednaná je též možnost provozovat na zajímavém místě hned vedle terasu se stoly. V kupní smlouvě budou vyčísleny zvlášť věci movité a nemovité. Je možné jednat i o odkupu většinového podílu ve firmě za individuálně vyjednanou kupní cenu. Další variantou je i výměna za jinou nemovitost s případným doplatkem kupní ceny. Doporučujeme osobní prohlídku a následně i osobní jednání při řešení konkrétních podmínek, představ a formy financování koupě. Pro detailnější informace neváhejte volat realitnímu makléři ve všední dny od 9:00 – 18:00 hodin, případně napište e-mail.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Pražská tř. 2084/47 České Budějovice
ID nabídky J06163
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ne
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 9
Garáž Ne
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Terasa Ne
Internet ADSL
Vybavení Ano
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 81 m²
Datum nastěhování 1.12.2019
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 1905 m²
Poloha objektu V bloku
Typ domu Patrový
Plocha užitná 81 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 1905 m²
Budova Panelová
Umístění objektu Centrum obce
Nízkoenergetický Ne
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Internet
Satelit
Kabelová televize
Stav objektu Po rekonstrukci
Rok rekonstrukce 2018
Stavba Budova, hala
Energetická náročnost C 66 kWh/m²/rok

Tadeáš Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.