Prodej RD, 260 m², Blatná - Svatonina Lhota

Frymburk - Blatná

Prohlídkový den

Neděle 15. 12. 2019 Přesný čas dle dohody rezervace

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji jedinečný rodinný dům (193m² - zastavěná plocha) ke kterému patří kultivovaná zahrada, která je o výměře 713m². Dům stojí v obci Blatná, cca 4 km od Frymburku, který nabízí veškerou občanskou a dopravní vybavenost. Především pak bohaté celoroční sportovní a rekreační vyžití.

Dispozice domu: V 1. NP se nachází předsíň, dále prostorný obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyň, technická místnost, koupelna, wc, vstup do prostoru skladové kůlny, z té pak do garáže (dvě parkovací místa), dále pak vstup po kamenném schodišti do sklepa. Do chodby v 2.NP se dostaneme po dřevěných točitých schodech, najdeme zde obývací pokoj, dětský pokoj, šatnu a vstup na dřevěný balkón s jedinečným výhledem. Po dalším schodišti se dostaneme do podkroví, které je rozděleno na velký pokoj a samostatnou koupelnu s vanou. V druhé části objektu se nachází garáž, skladovací kůlna a podkrovní prostor vhodný k rekonstrukci. Půdorysy k domu naleznete ve fotogalerii.

Vytápění je etážové, v technické místnosti se nachází kotel na tuhá paliva (Viadrus) a v obývacím pokoji v 1.NP se nachází krbová kamna s výměníkem. Zásobování vody je zajištěno vlastním zdrojem - vrtaná studna. Ohřev vody pomocí el. boilerů (samostatně pro jednotlivé koupelny). Kanalizace je řešena septikem. Dům prošel rekonstrukcemi v průběhu let 2005 až 2008, další úpravy proběhly v roce 2015. V případě zájmu o podrobnější informace, další fotografie, nebo osobní prohlídku kontaktujte makléře zakázky.


Cena 4 100 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka cena nezahrnuje 4% daň z nabytí nemovitých věcí
Adresa Frymburk 197 Frymburk - Blatná
ID nabídky J06158
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Septik
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Půdní vestavba Ano
Balkón Ano
Topení Lokální tuhá paliva
Ústřední tuhá paliva
Míst k parkování 3
Internet Wi-Fi
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Neupravená
Doprava Silnice
Autobus
Plocha podlahová 243 m²
Plocha sklepu 3 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 906 m²
Plocha zahrady 713 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 260 m²
Plocha balkónu 2 m²
Podlaží 3.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 193 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Polosamota
Počet pokojů 4 pokoje
Zástavba Rekreační
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Rok rekonstrukce 2008
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Karel Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.