Pronájem komerčních prostor, 200 m², Písek - Smrkovice

Písek - Smrkovice

S ohledem na zdraví našich klientů i nás samotných, nerealizuje naše RK fyzické prohlídky nemovitosti, a to do odvolání vzniklé situace. Z tohoto důvodu přijímáme poptávky pouze e-mailem nebo formulářem pod inzerátem. Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Děkujeme za pochopení.

Nabízíme k pronájmu komerční výrobní nebo skladovací prostor v okrajové části obce Smrkovice u města Písek. Tento prostor je zkolaudován pro truhlářskou činnost, která byla do současné doby v prostorách provozována a je stále vybaven základními stroji, které budou pro případného šikovného truhláře k dispozici po dobu nájmu, stroje a další vybavení viz. fotografie ve fotogalerii. Podrobný soupis vybavení na vyžádání rádi zašleme. Prostor je rozdělen na hlavní výrobní část o výměře cca 130 m², lakovnu o výměře cca 50 m², šatny se sociálním zázemím, sklad a kancelář ve zvýšeném patře. Po dohodě s majitelem je také možné pronajmout pouze část nabízených prostor za alikvotní část nájemného. Vytápění ústřední na tuhá paliva, ohřev vody bojler, plyn je možné zavést, voda obecní, příjezdová komunikace je zajištěna i do zadní části k vjezdovým vratům. O využití prostoru k jiným účelům než doposud sloužil je samozřejmě možné jednat. Pro více informací prosím kontaktujte naši realitní kancelář.

Telefonní číslo je neaktivní, poptávky přijímáme pouze e-mailem nebo formulářem pod inzerátem. Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Děkujeme za pochopení.


Cena 30 000 Kč za měsíc včetně právního servisu
Poznámka Kontaktujte nás formulářem nebo e-mailem. Poplatky: měsíční zálohy cca 3 000,- Kč (voda, elektřina), vratná kauce, provize pro RK
Adresa Polní 179 Písek - Smrkovice
ID nabídky J06135
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ne
Topení Ústřední tuhá paliva
Internet Wi-Fi
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Doprava Silnice
Plocha podlahová 200 m²
Datum nastěhování 1. 9. 2019
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 200 m²
Podlaží 1.
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost D 379 kWh/m²/rok

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.