Prodej 2+kk+L, 45 m², Teplice - Antonína Sochora

Teplice - Trnovany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Exkluzivně vám nabízím ideálně startovací byt v osobním vlastnictví v jedné z nejlepších lokalit v Teplicích, na sídlišti Šanov.

Byt je v původním stavu, vhodný k celkové rekonstrukci, při které můžete využít možnosti demontovat vnitřní příčky (umakart) a dispozici si přizpůsobit přesně podle svého uvážení. Nespornou předností je téměř 5ti metrová lodžie, která se u menších bytů téměř nevyskytuje a komora na patře, hned vedle bytu. Byt je celodenně slunný díky své jihozápadní orientaci, umístěný do 5.patra revitalizovaného panelového domu, s výhledem na celé lázeňské město.

Samostatnou předností této nabídky je lokalita Šanov. Najdete tu totiž úplně vše ke spokojenému bydlení, a to v docházkové vzdálenosti. Zastávka MHD 91 m, parkoviště 72 m, obchod + pošta 98 m, a nespočet možností pro volnočasové aktivity.

Fond oprav činí 1.002 Kč měsíčně.

Pokud vás nabídka zaujmula pro vlastní bydlení a, nebo jako zajímavá investiční příležitost, domluvte si prohlídku ještě dnes. Těším se na prohlídku s vámi.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Antonína Sochora Teplice - Trnovany
ID nabídky J06125
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 8
Garáž Ne
Lodžie Ano
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 40 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha lodžie 5 m²
Plocha užitná 46 m²
Podlaží 6.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Sídliště
Telekomunikace Kabelové rozvody
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 92 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.