Prodej komerčního objektu, 1102 m², (587 m²), Zabrušany

Zabrušany

V zastoupení majitele vám nabízím ke koupi objekt-bytový dům s nebytovými prostory v obci Zabrušany na Teplicku.

Obec leží 2,5 km při nájezdu na silnici I/13, a od Teplic či Bíliny je vzdálena pouze 5 km. Strategicky se tak jedná o výhodné místo z pohledu dopravní obslužnosti.

Objekt nabídne 422 m² obytné plochy ve dvou bytech (4+1 v 1. patře a 2+1 v přízemí) a prostorném půdním prostoru bez započítání užitné plochy hostince a prodejny, které se tu nachází. Je proto vhodným k přestavbě na ubytovací objekt pro pracovní skupiny, a to zejména kvůli nedostatku takových nemovitostí v celém okrese Teplice. Firmy celoročně řeší otázku, kde ubytovat své zaměstnance v rámci Teplic a blízkého okolí. Tento objekt by proto mohl být skvělou příležitostí s návratností investice do 6ti let.

Hostinec s dlouholetou historií, je využíván při konání nejrůznějších společenských akcí obce, dále firemních večírků a plesů, které jsou dlouhodobě nasmlouvány. Výčep je spojený s tanečním sálem (251 m²) a oddělenou kuchyní, která je zkolaudována jako "studená". V těsné blízkosti hostince vede cyklotrasa, proto je hostinec vyhledávanou zastávkou k občerstvení pro cyklisty. Součástí prodeje je i vybavení hostince.

Obchod potravin (40 m²) v 1.NP je se samostatným vchodem, který je vybavený chladícími pulty, regály. Ty jsou součástí prodeje. Je jediný v blízkém okolí.

Celý objekt je vytápěn kotlem ATMOS na tuhá paliva, ale zároveň je možné tento kotel odstavit a nahradit záložními plyn. kotly v 1.NP a v 2.NP. V celém objektu je rozvedena nová elektro instalace, včetné podružných měřidel pro jednotlivé obchodní prostory a bytové jednotky. Dále byla provedena výměna plastových oken.

Pro více informací kontaktujte makléře.


Cena 6 300 000 Kč včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí 4%, jejímž poplatníkem je kupující.
Adresa Zabrušany Zabrušany
ID nabídky J06120
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ano
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ne
Topení Lokální tuhá paliva
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 751 m²
Plocha skladů 39 m²
Plocha sklepu 66 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 1689 m²
Plocha zahrady 587 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 1087 m²
Podlaží 3.
Plocha kanceláří 21 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 1102 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Plocha nebyt. prostor 370 m²
Zástavba Obchodní a obytná
Stav objektu Dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 576 m²
Stavba Budova, hala
Energetická náročnost F 617 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.